Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek a barátai haragsza...

Szerintetek a barátai haragszanak rám?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki közeledett...és többször szemezett velem,én is néztem őt,meg mikor megláttak a barátai, akkor nevettek és örültek,szóltak a fiúnak,hogy ott vagyok.

Utána egy másik fiú is szemezett velem,és én is néztem őt gyanútlanul, de utána láttam,hogy kiakadt az első fiú és elkezdett távolodni,meg kerülte a tekintetemet.


Legközelebbi alkalommal is figyeltem a fiút a barátai társaságában,a barátai egy-egy pillanatra rámnéztek,de ennyi.


Ezután nem jött arra a helyre a fiú,ahol szemeztünk...Egy hete láttam amúgy,ma meg megint elmentem arra a helyre,és az egyik a barátai közül csak szigorúan nézett.


Szerintetek mi lehetett a háttérben? Ki van akadva a fiú, a barátai igyekeznek felszedni a padlóról, és ezért haragszanak rám,hogy visszautasítottam? Pedig nem is teljes visszautasítás volt,csak hát szemeztem egy másik fiúval.Ez úgy tűnik,hogy nekik hatalmas bűn és nagyon rosszul esett nekik?


2011. ápr. 15. 20:44
 1/5 anonim válasza:
hát szerintem ha ilyentöl kiakad, akkor haggyad...én a helyedbe les*arnám. ha tetszel neki, akkor nem fog ilyen miatt megsértődni.
2011. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ja baxki ha nem kell neki egy csaj legyen felbaxódva .......ilyen emberekre baxál rá mert ha nem te fox rábaxni....és ez persze nem roszból hanem ez egy tanács
2011. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én pl orulnék már egy csajnak
2011. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
axor monxuk felexjtsd el a sok x-et, biztos a XXX videók szoktattak rá :)
2011. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

jah XD

engem nemsoktattakrá XD

2011. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!