Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak köztünk olyanok, aki...

Vannak köztünk olyanok, aki haragszanak a testvéreikre? Pl. Múltbéli sérelmek. Akad olyan is, akik 1 életen át nem beszélnek egymással?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 17:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

A családomban több is van.


Anyukámat utálják a fiú testvérei, mivel kicsit kilóg a sorból. Katolikus családban nőttek fel, anyám utálja a vallását :)

Ők pl már vagy 8 éve nem beszélnek egymással....


A bátyámmal mi mint a tűz és víz, de nagyon el tudtunk néha lenni. Viszont mióta különélünk , azóta alig beszélünk. Most meg még be is rágott rám, és végképp nem szól hozzám.... 5 éve élek kb külön, és fél éve nem szól hozzám már

2011. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Nekem igaz hogy unoka testvérem,de kb olyan mintha az édes lett vna, egy házban is élünk.... már lassan 1 éve h össze vesztünk, de nem szándékozunk kibékülni.
2011. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan veszélyesen, de épp tegnap küldtem el, mert ahhoz képest, hogy se szó, se beszéd beköltözött hozzánk, elég pofátlan volt és felforgatta az egész életünket. Szóval a végén hazazavartam a szüleinkhez. Lehet, hogy bunkóság volt, de nem bírtam már elviselni.


De azért nem tervezem, hogy egy életen át ne beszéljek vele, az butaság lenne, hiszen mégiscsak a testvérem :)

2011. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én nem haragszom a testvéreimre...

De anyám baromságai miatt költöztem, úgy volt tartjuk a kapcsolatot, de anyám ellenem uszította őket. Még ha sikerül is elérnem őket nagy ritkán akkor is én mesélek, ők meg hümmögnek :(

Igaz, még csak fél éve tart ez, de úgy sejtem nem fog megoldódni

2011. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

én 1 évig nem beszéltem a tesómmal, mert egy kis baromságon felindulva betörte a fejem.

azóta dumálunk, de nem sokat.

2011. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Féltestvérek is vannak?
2011. febr. 1. 17:54
 7/31 anonim ***** válasza:
48%
anyu meg a testvére.ok nincs,egyszerűen a pasi senkivel nem tartja a kapcsolatot a családbó.
2011. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem haragszmrád van, egyszerűen nem jövünk ki egymással... öcsém csak akkor tud kedves lenni velem, ha szüksége van vmire, egyébként meg csak szekál és a földbe tiporja az önbecsülésemet és csicskáztatna (ha hagynám)... nem hinném, hogy későbbiekben bármit is változna ez, beletörődtem, hogy belőlünk nem lesz egy klasszikusan jó testvérpár (pedig évek óta próbálkozom, de ha hiába, akkor hiába)...
2011. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%

Nekem anyukám mindig azt mondja, hogy soha ne vesszek össze a testvéremmel, hiszen ha ő meg apukám már nem lesz, akkor csak rá számíthatok majd. És igaza van. Bár az öcsém 5 évvel fiatalabb, sokszor veszünk össze hülyeségeken :) Igazán... nagyon butaságokon :) Verekedni is szoktunk, de az nem komoly. :)

Amúgy ismerősöm már lassan 3 hónapja nem beszél az apjával.... karácsonykor is külön vacsoráztak. Nem szólnak egymáshoz, pedig együtt laknak. Szomorú az ilyen... én nem bírnám ki. Elvégre a család a legközelebbi közösség körülöttem...

Sokszor veszek össze anyuékkal is, de mindig kibékülünk. Ne tudnék velük nem beszélni, és sajnálom, ill. nem értem azokat, akik erre képesek. Akármi rosszat is tettek, mégis szeretem őket annyira, hogy megbocsájtsak nekik. Ez az én véleményem, nem tudom, ki hogy van vele.

2011. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy bátyám, és egy nővérem.De mintha csak egyke lennék.A bátyámról évtizedek óta semmit sem tudunk, a nővérem meg ki nem állhat.

Tehát a kapcsolatot sem tartjuk.

2011. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!