Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosan haragszanak rám? Vagy...

Jogosan haragszanak rám? Vagy nekem volt igazam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval az lenne a helyzet,hogy 14 éves lány vagyok. Van egy osztálytársam aki egyfolytában a magasságommal "ugrat" mert elég alacsony vagyok és kb mindenki magasabb már nálam az évfolyamban:/

Konkrétan nem gúnyol,de folyton olyanokat mond,hogy "jé,de pici vagy" meg "úristen te hogyhogy ilyen alacsony vagy?" "Te milyen kicsi vagy máár?:O" és néha nagyon rosszul tud esni,hogy ilyen lekezelően bánik velem.(és persze a mínuszban lévő önbizalmamat sem növeli..) Legutóbb elegem lett belőle és visszaszóltam egy olyat,hogy "és te meg milyen széles vagy,jéé" (mert nem egy nagyon vékony lány) Erre megsértődött és elmondta mindenkinek ,hogy mekkora érzéketlen ,tapintatlan bunkó vagyok..Most mindenki utál az osztályban. Tehát kinek volt igaza szerintetek?:(

u.i.: Én nem akartam megbántani és senkit sem szoktam a kinézete miatt leszólni,de egyszerűen elszállt az agyam. Most mit csináljak?


2011. szept. 12. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hat a jo kva edes anyjat neki

teljesen neked volt igazad nekem is ez a helyzet csak mar 1 evvel kesobb es meguntak azt a (nekem) sracot. es most o a bunko hidd el jobb lesz :)

14/F

2011. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ha jóban vagytok próbáld elmondani neki, mennyire rosszul esett neked, hogy az "alacsonyságoddal" (:)) basztatott... Ha nem vagy ilyen, hogy a kinézetük miatt beszósz embereknek, csak tényleg felidegesítetted magad meg fogja érteni remélhetőleg. Az meg hogy kicsi vagy, ne zavarjon, Én 25 éves vagyok és meglehetősen alacsony, nem mondom vannak hátrányai, de pl. a pasik szeretik az alacsony nőket, de még 14 évesen nyilván növésben vagy.
2011. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én azt mondtam volta "téged meg könnyebb átugorni mint megkerülni"

Szerintem jól tetted hogy kiosztottad ne aggod a többiek egy idö után nem fognak haragudni rád ha rájönnek milyen bunko az a másik. Ö járatja le saját magát ami rosszabb mintha te tennéd meg. szánalmas szerintem

2011. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem teljesen érthető a reakciód. Nem jó érzés senkinek ha a külseje miatt kap megjegyzéseket, pláne, ha olyan dologról van szó amiről nem is tehet. Javaslom, hogy ezentúl se hagyd magad ha megjegyzéseket tesz. Egy jó módszer erre, hogy ismervén őt, kb. tudod, hogy milyen beszólásai, megjegyzései lesznek, mikor van időd és hangulatod gondolkozni, próbálj meg kitalálni frappáns válaszokat előre, amikkel aztán jól meg tudsz válaszolni neki. Vagy akár olyan megjegyzésekkel, kérdésekkel is készülhetsz, amivel picit kellemetlen helyzetbe hozod a többiek előtt. Persze ne durva dolgokra gondolj! Hidd el, egy idő után le fog állni. Bizonyára könnyen fog menni ez neked, mivel valszeg te okosabb vagy (ha ő volna az, nem jönne a magasságoddal állandóan).

Ja, és még egy kis hab a tortára: mikor kimaradtam nyolcadikból és továbbtanultam, volt két osztálytársam akik nagyon alacsonyak, vékonyak voltak, de tényleg, kifejezetten kisebbek voltak mindenkinél közülünk. Ez így is maradt legalább két évig. Harmadik végén viszont mindketten elkezdtek nőni, egyikőjük normál magasságú lett, a másik viszont fél fejjel lett magasabb nálam, pedig én sem vagyok alacsony. Tehát ez nálad is megtörténhet. Ha pedig nem fog, akkor sincs semmi vész, hisz nem ez a lényeg. Remélem, tudtam segíteni!

2011. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2011. szept. 15. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!