Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb. mennyibe kerül egy spániel...

Kb. mennyibe kerül egy spániel farkának lecsípése/vágása?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

7 napos korig 3000ft kb.

Utána már bódítani kell és nemis gyógyul olyan gyorsan a seb,tehát ezt párnapos korban jobb megcsinálni.

2011. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
De remélem tudod, hogy ez most már illegális és állatkínzásnak minősül.
2011. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek, köszi, és ha olyan 6-7 hetes akkor el se altatják, meg semmi?
2011. aug. 9. 09:42
 4/11 anonim válasza:

Miért szeretnéd levágatni a kiskutyád farkát? Okkal van ott... Tudom, hogy bizonyos fajtáknál, úgymond kötelező, hogy sok egyéb kellemetlen betegséget megelőzzenek, de a spánieleknél nem hallottam erről.


[link]

2011. aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, úgy akartam írni, hogy pár napos korben, el sem altatják?
2011. aug. 9. 09:44
 6/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. 3-4 napos korban a legideálisabb a farokvágás,semmi bódítást nemkapnak,miútán megtörtént a farokvágás utána azonnal szopnak és egy pár nap alatt begyógyul a seb,az fontos hogy ne kenegesd le semmivel,mivel az anyjukat mégjobban serkenti a farok nyalogatásra és a varratokat is kinyalhatja akkor meg több idő kell hogy begyógyuljon a farok.
2011. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából, azért szeretném levágatni, mert volt egy spanim, aki sajnos elpusztult és nem volt olyan perc, hogy ne csóválta volna a farkát. Rettentő gyorsan csóválta ( neki is le volt vágva), és nem tudom elképzelni, hogy hogy tudna egy spániel hosszúval gyorsan csóválni, meg nekem nagyon furcsa lenne, az előző spanim miatt
2011. aug. 9. 10:10
 8/11 anonim ***** válasza:
A legelső spanimnak még vágott farka volt, a mostaninak már hosszú. Hidd el, nagyonis jól tudnak ők így is csóválni :-))) Nekem már a vágott farkú spániel a furcsa, azon kívül, hogy valóban nem szabad már nekik vágni. Tenyésztőtől már csak vágatlan farkú spánielt kapsz, szaporítól meg miért vennél???
2011. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 panettone ***** válasza:
Csak a magunk önzésére/örömére kár megcsonkítani a kutyát. Nálunk a fajta mentésnélsok spani van akiknek meghagyták farkincáját ők ugyanolyan csóvagépek... érdemes lenne elgondolkozni az örökbefogadáson hiszen még fiatalabb kutyáink is vannak (sajnos) vágott farokkal és így egy mostanában megszületett kiskutya megmenekülne ettől a felesleges procedúrától. egy önhibáján kívül utcára került spániel pedig otthonra találna...
2011. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már teljesen lemondtam a farokvágásról. Néztem a honlapot, de kölyköt nem találtam, és sajnos csak az jöhet szóba, mert másik kutyus mellé jönne, és így jobb a kölyök.
2011. aug. 10. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!