Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya köldöksérv műtét?...

Kiskutya köldöksérv műtét? (KÉRDÉS LENT)

Figyelt kérdés

3 hónapos (shih tzu) kiskutyámnak köldöksérv műtéte lesz.

Olyat olvastam az interneten,hogy a műtét előtt nem ehet,és nem ihat. Igaz ez? Az állatorvos nem tájékoztatott minket semmiről...


2011. aug. 9. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ehet csak ihat műtét elött, de ha meg akarod nagyon tudni akkor felhívod az állatorost!!!:D (jó tanács)

:)))

2011. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemem is műtötték a shih-tzu-mat és neki sem szabadott enni, inni adni 24 órával a műtét előtt
2011. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12 órával előtte nem lehet neki enni adni, inni úgy tudom ihat. Érdekes, hogy erről nem tájékoztatott a doki...
2011. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az tényleg szomorú, hogy az állatorvos nem tájékoztatott erről titeket. A műtét előtt 24 órával nem ehet a kutya, 12 órával előtte pedig nem ihat. Az ok egyszerű: az altatószer hatására a kutya hányhat. És ha van mit hánynia, akkor bizony megfulladhat.
2011. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hívd fel a dokit :D

Hárman írtak három féle lehetőséget ebből nem derül ki mit csináljál xD Inkább hívd fel :D

2011. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a shih-tzu mat(Pedrót):) kellett műteni ugyanezzel..De én már nem emlékszem,hogy lehet-e,vagy nem.:/ De szerintem is kérdd ki az orvos javaslatát:)
2011. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké, hívja fel a dokit... Nem szeretnék előítéletekkel dobálózni, de milyen állatorvos az, aki egy ilyen fontosságú dologra nem hívja fel a gazdi figyelmét? : /
2011. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!