Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rájöttem hogy átvertek,...

Rájöttem hogy átvertek, köldöksérves kiskutyát vettem, mennyibe kerül a köldöksérv műtét?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 15:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Kb. 1 borsószemnyi sérv található a köldökén,leragasztani nem lehet? Vagy majd idővel felszívódik?
2010. dec. 4. 15:44
 2/9 anonim válasza:
ha vetted, nem kaptál valami igazoló papírt? vidd esetleg vissza és próbálj vele egyezkedni...12000ft-tól van körübelül
2010. dec. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem veszi vissza a kutyát,már beszéltem vele.
2010. dec. 4. 15:46
 4/9 anonim válasza:

A műtét egy kb. 15 perces rutin műtét, altatják a kiskutyát, majd kap egy helyes tölcsért a nyakára, ezt úgy 8-10 napig élvezheti majd (persze nem fogja). A köldöksérv egyébként általában nem veszélyes, sok kutya éli le az életét úgy, hogy soha nem műtik meg neki, sok kutyának pedig magától bezárul általában egy éves korára.

Köldöksérves kutyusoknál vigyázni kell, hogy ne lépcsőzzenek, bár ezt igazából minden kiskutyánál érdemes kerülni, részben azért, mert a megerőltetéstől is kialakulhat a köldöksérv, másrészt pedig az ízületeik még nem olyan fejlettek.

Köldöksérv műtét átlagosan 10.000-15.000 Ft-ba kerül.

2010. dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sőt,még azt is letagadta hogy az köldöksérv,nem tájékoztatott.
2010. dec. 4. 15:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Írtatok szerződést?

Ha igen akkor mi áll benne?

Ha nem akkor sajnos az állatorvosi költség megtérítését bebuktad....


A sérvet érdemes megműttetni, mert vagy tovább nyílik a lyuk a hasfalon, vagy kizáródik valami. Jobbik esetben a csepesz ( ami a belet körül veszi ) és bezárul. De bármi kizáródhat, és erre a kutya is rámegy.

Újszülött korban amíg pár naposak, még vissza lehet nyomkodni, ( én is azt tettem ) és letapasztani raktapasszal, és általában szépen bezáródik. Így nálam nem volt egy sérves kölyök se.

De pár hónaos kutyánál már nem lehet.

2010. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kinél vetted szegény kutyádat?

lehet szaporitotol milyen fajtáju és milyen nemü?

2010. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Németjuhász,és 7. hetes. Nem írtunk szerződést,szaporítótól vettem.
2010. dec. 5. 09:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor sajna bebuktad. És még csak nem is reklamálhatsz.


Azt szokták mondani a tanuló pénzt meg kell fizetni.

Ebből most tanultál gondolom, és többet nem veszel szerződés nélkül kutyát. Még az Illatos úti sintértelepről is szerződéssel adják oda a kutyákat. Örökbefogadási szerződés....


Sajnálom!

2010. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!