Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a 10 hetes kutyára...

Mit tegyek a 10 hetes kutyára kirándulás előtt?

Figyelt kérdés
Mikor erdei kirándulásra viszem a kutyákat én nyakörvet szoktam. De valami rejtélyes módon mindig el tűnik róluk. Ezért a Exsspotot-ot használtam és az elég jól bevált a 2 nagy kutyámon. De most van egy kicsi 10 hetes arra mit tehetek?
2011. aug. 9. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Pórázt...
2011. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs már mint úgy értem hogy ne menjen bele a kullancs és a bolha!
2011. aug. 9. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:

kullancs és bolhanyakörvet (kiltix?)

és kirándulás után vizsgáld át a szőrét hogy összeszedett-e valamit.

2011. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké! én is ezt a nyakorvet használtam a bagyokon de mindig eltünk róluk és valami csebegtetőre gondoltam ami a akicsin is használható.
2011. aug. 9. 15:25
 5/7 A kérdező kommentje:
rosszul írtam a nagyokon
2011. aug. 9. 15:25
 6/7 (L) Bella (L) ***** válasza:

10 hetesen még szerintem nincs is meg az összes oltása, addig meg nem is lehet az utcára vinni.

De amúgy én EXspotot szoktam rájuk rakni, vagy kiltixet.

2011. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Exspot vagy Advantix cseppet tehetsz rá. Viszont egy 10 hetes kiskutyát nagyon nem kellene túrákra vinni, ekkor még az oltásait sem kapta meg, a szabadban bármit elkaphat. Másrészt meg nagyon hamar elfáradnak, egy fél, max 1 óránál több intenzív mozgást nem bírnak ki, főleg erős ingerkörnyezetben.
2011. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!