Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Steroidot kutyáknak, lehet...

Steroidot kutyáknak, lehet tőle vmi baja?

Figyelt kérdés
Mi baja lehet tőle, ha egyáltalán lehet? Kis mennyiségben szeretném, mert rájött a kangörcs, és nagyon lefogyott, tiszta csontos, meg egy kis izom sem ártana... még sétálni sem tudom vinni, olyan csúnya így. :S Egyébként közepes termetű amstaff keverékről van szó.
2011. aug. 9. 22:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És nem érdekelnek az olyan válaszok, hogy majd meghízik... csak az érdekel, hogy milyen mellékhatásai vannak. Van aki próbálta-e már?
2011. aug. 9. 22:58
 2/15 anonim ***** válasza:

Idegi betegségek, rák.. bár nem próbáltam még.

Az viszont mindent elárul rólad, hogy nem viszed sétálni, mert csúnya..

2011. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor mi is érdekel? Nem érdekel a mellék hatás, de az igen hogy mi baja lehet? De hát a kettő ugyan az.
2011. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amúgy kb. a legvalószínűbb. Hogy ha adsz neki, megharap, vagy ha van kisebb gyerek a családban őt.
2011. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Pont, hogy a mellékhatás érdekel.


Kedves első, ma is vittem, csakhogy 2x elfeküdt az út szélén... annyira. Meg majd én leszek a város állatkínzója, éheztetője, nem?!

2011. aug. 9. 23:04
 6/15 anonim ***** válasza:

Haha én nem a kutyámon próbáltam, hanem saját magamon.:D


Amúgy, hogyha a kangörcs a bajod, akkor azt nem fogja megoldani az anabolikus szteroid, mivel minden AS kúra alapja a tesztoszteron. És mint tudjuk, a test. az egyik hormon, amely felelős a libidóért. Ha viszont elhagyod a tesztót, és mondjuk boldenone-t adsz neki, amely DHT csoportból való, akkor pedig leáll a tesztótermelés és a szervezet hozzászokik a tesztó nélküliséghez, és ez a kúra után hozhat nehézségeket és hosszantartó bajokat. Mert ha tesztót tolsz mellé, akkor is a természetes termelésed leáll, viszont nem szoksz hozzá ahhoz, hogy nagyon alacsony a tesztó szinted.


Amúgy én nem ajánlom egyáltalán.

2011. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Soha nem bántott még senkit, ettől végképp nem félek... A rák milyen százalékban fordul elő?
2011. aug. 9. 23:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Miért érdekel más véleménye? Egy három lábú kutya van nálam ideiglenesben már hónapok óta. Volt, hogy összesúgtak a hátam mögött, de kit érdekel? Fontosabb számomra az, hogy a kutya boldog legyen, mert sétálhat. Ha összeesik/elfekszik a kutyád, az szerinted normális? Nem lehet, hogy valamilyen betegsége van? Mert attól is lefogyhat.. féregtelenítve mikor volt legutoljára?
2011. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most heréltetni is akarom... nem kellenek kiskutyák senkitől... ez a kutya is menhelyről van. Tudom milyen sorsuk lenne. Így még jobban felborulhat a hormonháztartása?
2011. aug. 9. 23:06
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy valóban, nálam is megnőtt nagyon az agresszió szint, és a legkisebb dolgokon is be tudtam pipulni, persze én mint ember, és nem állat, ezt tudtam kezelni, bár néha nagyon nehezen.


Viszont egy állat nem tudja magát féken tartani.


Emellett a hormonális rendszer károsodása, szervi bajok(májjal, vesével, szívvel kapcsolatosak) is fennállhatnak.

Én a helyedben elvinném egy dokihoz. Az tudja, mi a baja.

2011. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!