Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet-e csontot adni Bolognese...

Lehet-e csontot adni Bolognese kutyusnak és ha igen milyet?

Figyelt kérdés
Eddig még nem mertem neki adni de most már egy éves és szerintem szüksége lenne csontra a kálcium miatt.Préselt csontot természetesen kap de az mégsem ugyan az.
2011. aug. 10. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, mért ne szabadna?:D

Fehércsont a jó én is olyant szoktam venni a kutyáimnak!

2011. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
a kutyák a megfelelő minőségű tápból bőven elég kálciumot tudnak beépíti a csontjaikba ezért teljesen felesleges a csont adása akkor inkább adjál neki főtt porrá tört tojáshéjat.
2011. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
viszont kell a fogai miatt, a lényeg: főzve adhatod a csontot, de nyersen is, viszont csirke csontot csak nyersen! azt főzve nem szabad, mert szilánkos lesz főzés során, adhatsz disznót, baromfit, csak tényleg: csirke csontot soha ne adj főzve neki! a többi mehet nyersen és főzve is, néhány csimbókot, húst hagyhatsz is rajta
2011. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen kutyám most 1,5 éves. Nekem kap disznó és vadcsontot de csak főzve csirkét kacsát meg nyersen!
2011. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
állítólag nem szabad csontot adni bolognese kutyanak, mert ha rosszul torik (pl szilankokra) megakadhat a torkám. az en kutyum neha nem ragja meg rendesen a kajat, es nem merek belegondolni h mi lenne ha a csonttal lenne igy. csirket abszolut nem szabad neki adni, esetleg nagy marhalábszár csontot
2011. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!