Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hónapos kortól lehet...

Hány hónapos kortól lehet labradort úszni vinni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 4. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem

1. ha megkapta az összes oltását

2. hallgat rátok, a "vezényszavakra"

3. első alkalommal legyetek mellette, vigyázzatok rá

4. legyen biztonságos a víz és ne koszos, fertőzött stb (bár gondolom ilyen helyre úgyse vinnétek)

2008. márc. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
A mi kutyusunk már 3 hónapos korában magától belement a folyóba, persze pórázon.
2008. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pórázon nem lehet vizbe engedni a kutyát, nádba beakad, nem tudsz segiteni, akár meg is fulladhat. Úszni lehet vinni, ahogy megkapta az oltásait.
2008. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
hát pontosan nem tudom mikor,de szerintem ez a kutyid természetétol is fugg....mondjuk az en kutyámat csak a kedvenc labdájával,és nagyon nehezen tudtam vízbe csalni...sokáig tartott!!!es el ne felejtsd ha eloszor uszik a kutyád..nézd meg a pofiját mien kétségbe esett arcot fog vágni.../nem fogja erteni h mi ez ami vele torténik/
2008. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!