Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiállításról kérdések?

Kiállításról kérdések?

Figyelt kérdés
Ha a kutyám kit.1.,HPJ címet kapta, akkor a Best Juniort kötelező kiadni? Vagy azt mikor kapja meg a kutya??
2011. aug. 12. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A HPJ szuka és a HPJ kant vetik össze és döntik el ki megy a BIS be de a bíró úgy is dönthet, hogy egyik kutya se olyan jó, hogy BIS be menjen..
2011. aug. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem volt fiatal osztályos ellenkező nemű kutya nevezve, akkor automatikusan te kapod meg a Best Junior címet. Ha a fiatal szukák és kanok között is kiadták a HPJ címet, akkor a fajtagyőztes összevetésben megnézi a bíró külön mindkét fiatalt még egyszer és a szebbnek odaadja a Best Junior címet. A Best Junior tovább konkurál a fajtagyőztes címért, a másik fiatalnak el kell hagynia a ringet. Én még nem láttam olyat, hogy a bíró a HPJ-t kiadta egy kutyának, de a Best Juniort nem.
2011. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát Theia akkor nem voltál elég kiállításon..én már nem egyszer láttam, hogy nem adták ki.. sőt olyat is, hogy a HFGY-t se adta ki a bíró azt, hogy egy kutya nem se kapja meg a CAC ot már nem is említem... ilyen rengetegszer van..
2011. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyat sokszor láttam már, hogy a HFGY-t vagy a CAC-ot nem adták ki senkinek, de a Best Junior mindig oda lett ítélve valamelyik HPJ-s kutyának. Persze, ez nem zárja ki, hogy ne lenne ilyen, de azért ritka.
2011. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!