Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vennetek vagy menhelyrol...

Vennetek vagy menhelyrol hoznatok kutyat macskat szivesebben?

Figyelt kérdés
kerek indokot:D
2011. aug. 12. 18:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
remlem ertheto,ugyertem hogy megvennetek vagy inkabb menhelyrol szereznetek allatot
2011. aug. 12. 18:12
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

Menhely.

Általában az eladható állatokra van igény, de a menhelyi állatkákra a halál vár.

Én majd mindenképp menhelyre megyek kedvencért, és a legszánalmasabb, legszerencsétlenebb jószágot fogom elhozni, egy új, jobb világa reményében.

2011. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%

Menhelyről!!!!!

A szívem szakad meg azokért a kis árvákért, csak rájuk és a szemükbe kell nézni milyen szomorúak.

Ők is megérdemlik az esélyt hogy egy szerető családban végre valóban szeretetben éljenek!


Csakis menhelyről!!!!!

2011. aug. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%

menhely.azok az állatok akik menhelyről jönnek sokkal jobban tudnak szeretni,tudják értékelni azt a szeretetet amit tőlünk,emberektől kapnak.legalábbis én ezt hallottam :)

mondjuk nálunk csak cicák vannak(3) az egyik a saját cicám és ő ha olyanja van méd át is 'ölel' mondjuk szerintem ezt is csak azért mert amikor kisebb volt folyton a nyakamba tettem a kezeit(melső lábait):)és mostmár neki ez ösztönös,mibözben dorombol odanyújtja a nyakamba a mancsait és dagaszt :D

egyszerűen imádom azt a cicát,de természetesen a többit is :)

2011. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Elsőnek szerintem nézz meg egy menhelyet és ha ott találsz olyan kutyát ami megfelel akkor ingyen megvan.De ha nem találtál akkor keresd meg a tenyésztőket de azokkal vigyázni kell szeretik átverni az embereket.
2011. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én fajtatiszta állatot szeretnék, tenyésztőtől fogok venni. (egy Maine Coonom már van, rendes tenyészetből). Kutyában a Német Dog az álmom, ott sem mindegy, honnan veszi az ember.


De ha mondjuk nem számítana a fajta, nyilván menhelyről hoznék.


Én úgy vagyok vele, hogy ha valaki állatot szeretne, akkor vegyen tisztességes tenyésztőtől, vagy hozzon menhelyről, de szaporítótól SEMMIKÉPP.

2011. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 PincheFili válasza:
41%
menhelyről, mert nem hiszem, hogy ott nagyon jó soruk lenne az állatoknak, így segítesz rajta is, meg te is jól jársz egy szeretetre éhes, hálás kis állatkával :)
2011. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
én nem vennék inkább a menhelyről hoznék. H*lye szaporítótól nem vennék,mert akkor tovább folytatja a szaporítást ész nélkül, és kikerülnek az utcára vagy megöli őket. ígyis elég sok kóbor kutya van. menhelyről meg lehet menteni,mert a menhely nem szaporít és legalább ott is kevesebb kutya lenne.
2011. aug. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
egyetertek!enis annyira sajnalom oket,ha amjd egyszer lesz haziallatom tuti onnan hozom majd. csak egyszeruen kivancsi vagyok az emberek velemnyere joindulatara ugymond ezzel a kerdessel.
2011. aug. 12. 18:17
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel minden álmom egy Labrador, akit már 3 hónapos korától fogva én nevelek, ezért tenyésztő. És nem azért, mert rossz ember vagyok, hanem mert menhelyen egyszerűen nem lehet ilyen pici fajtatiszta Labit találni. A menhelyeket inkább máshogy (táp, hirdetés, 1% stb.) támogatnám, mert szép dolog, amit csinálnak. Szaporítótól azonban semmi pénzért sem!
2011. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!