Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek baj lehet belőle? :$

Szerintetek baj lehet belőle? :$

Figyelt kérdés

Van egy yorki kutyusom.Minden hova viszem.Velem alszik.A barátom azt mondta hogy ez már hülyeség.A barátnőim meg azt hogy rossz hatással van rám.Szerintetek elkényeztetett,harapós,agresszív kutyus lesz?

(nem szidtam még meg soha,még az orrára sem csaptam rá,még akkor sem mikor szét rágta a papucsom)


2011. aug. 13. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Agresszív kutya csak akkor lesz belőle ha eddig az volt és nem nevelted meg. Viszont ha így folytatod egyre több mindent fog csinálni. Sokan a yorkit egy kis cuki kutyának gondolják (az is) csak hogy ezt a papucs szétrágást nem először hallom yorkiknál. (egy kinológus voltam) Ha további problémád lenne akár a neveléssel írj nekem privátot. Nagyon szívesen segítek.
2011. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
(OFF) Első válaszolónak: Írtam neked privátot pár napja egy kérdésem kapcsán de nem válaszoltál.Megkaptad?
2011. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lődd le azt az egeret, mielőtt megvadul és álmodban szét szaggat!! :D
2011. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló mien egér??

szó se volt egérről :/

2011. aug. 13. 21:06
 5/14 anonim ***** válasza:

Odaengeded a kutyákhoz? Akár kicsi, akár nagy? Elfogad a falkavezérének? Visszajön az utcán egyből ha szólsz neki(ha egyáltalán elengeded?!)? "Szó" nélkül tűri, ha kiveszed a szájából a kajáját, kedvenc játékát?

Ha ezekre igen a válasz, akkor nem hiszem hogy baj lesz!

2011. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A yorkit nem kell vinni, megy magától is.

És igen, elkényeztetett lesz, pláne ha mindent megengedsz neki, és nem állítasz fel szabályokat.

Én az első séta alkalmával bevittem egy kisebb falkába a yorkimat, és 8 hónaposan rögtön mentem vele kutyaiskolába.

Nagyon el lehet rontani egy kutyát, és akkor 10-15 évig kínszenvedés lesz az életetek egymás mellett.

2011. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszoló:Igen ezeket mind kilehet pipálni.amúgy mindenkinek köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 13. 22:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az ért ne aludj a kutyáddal. Nekem a Foxi bent van de csak az ágy mellett max a lábamnál alszik!
2011. aug. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De ha egyszer oda fekszik mellém,nincs szívem letenni hogy mennyen a helyére :$
2011. aug. 14. 17:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Pedig egy falkavezérnek ez lenne a reakciója, egy idő után a kutya a fejedre fog nőni! Hiszen, belépett a saját területedre. Én sem veszem mindig minden körülmények között komolyan a falkavezéresdit, de olyan, hogy "nincs szivem", na olyan nincs!
2011. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!