Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Falkavezérség? Hogyan?

Falkavezérség? Hogyan?

Figyelt kérdés

Na szóval. egy 4,5 éves labrador kan kutyusról lenne szó.

úgy érzem, nem én állok a létra tetején.. többször is morgott apumra.. utánna rám is. rengeteg trükköt tud, valamelyiket csak falatra csinálja, sétánál húz. ahogy meglát egy macskát rohanna utánna, kutyára ugat morog.. volt hogy egy nap 2 kutyával verekedett össze(szerencsére megúszta sértetlenül). az utcán mikor-hogy viselkedik valamikor egy szóra leül, valamikor nem.

ahogy én elnézem a kutyaiskola lenne a jó megoldás, csak az a baj hogy a legközelebbi is 40 km-re van :(


segítsetek lágyszi :(


14/L


2011. aug. 13. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2011. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2011. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mind a 2 linket!!
2011. aug. 13. 22:06
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
pofont neki a megfelelő helyen és időben. Utcán meg 5 méterenként megállni, leülni. HA balra menne, juszt is jobbra menni vele. egy erős rándítás kíséretében, és hangosan szóval mondva, hogy jobbra.
2011. aug. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Èrtem. Köszönöm!
2011. aug. 14. 09:19
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Még annyit, ha elkezdi mutatn a foga fehérjét, ne engedd magad. ha balhézni akar, akkor balhézni kell az ő nyelvén. Megharapni nem fog, vagy ha igen, akkor egy iszonyatosan nagyot adjál neki a te nyelveden hatalmas ordítás mellett. Na abból tuti tanul, és ha elsomfordál behúzott farokkal akkor megvan az eredmény.
2011. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

[link]


Az előző hülyeséget írd ne üsd meg amikor rosszat csinál főleg séta közbe nem..Azt hiszi majd hogy a séta rossz mert bántják és többet az ajtón se fog kimenni...

2011. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a baj.Olvasd el a csodálatos kutyadoki könyvét.Nekem azóta semmi bajom nincs a kutyámmal.Nekem dobermannom van és hasonló problémája volt,de ő engem nem ugatott meg.Szóval olvasd el.Nagyon sok mindent megtudsz a kutyádról és,hogy mit rontottál el.
2011. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! a könyvnek mindenképpen utánna nézek :)
2011. aug. 14. 16:39
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
13.50-es, szerintem nem írt hülyeséget. Nem verni kell a kutyát, hanem tanítani. Van amelyik könnyebben ért a szóból, van amelyik makacs, van amelyik félős. A pedagógiai eszköztár palettája pedig széles.
2011. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!