Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem baj hogy megevett 2 vagy...

Nem baj hogy megevett 2 vagy 3 db szilvát?

Figyelt kérdés
lementünk reggel a piacra és vettünk ezt azt.hazaértünk és a szilvás szatyrot ott hagytam a folyosón,amíg a többi dolgot berakom a spájzba,hűtőbe. nem vettem észre hogy kiszakadt a zacskó és mire visszamentem láttam hogy a kutyám eszi a szilvát,a magját nem csak a gyümölcshúst ette meg. lehet vaja tőle? este evett,vidám mint mindig,10 hónapos keverék
2011. aug. 13. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem lesz baja nyugi :D
2011. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem max fosni fog kicsit,szerintem ne izgulj a szilva ennivaló:)
2011. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért, te nem adsz gyümölcsöt sosem a kutyádnak???


A miénk pl. imádja a dinnyét, almát, kivit, narancsot, ha jön a szilvaszezon, biztos abból is kap.

2011. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtató válaszokat! De kap gyümölcsöt! csak azt mondta az állatorvos hogy szilvát ne adjak neki
2011. aug. 13. 22:55
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
A szilva halálos méreg a kutyáknak! Ez nem játék, kedves válaszolók! Azonnal vidd orvoshoz!
2011. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én nem értek ezekhez a dolgokhoz meg nemsokára megyek bulizni is de én nem avatkoznék bele az evolúcióba.
2011. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na ez új nekem. a magja lehet mérgező de az nem emésztődik meg mindenhol azt olvasom h a mag nagy mennyiságben mérgező..

Állatorvost felhívni?

2011. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utána néztem a neten.és ha a magból eszik egy párat akkor sem lesz semmi baja,köszi az eddigi válaszokat
2011. aug. 13. 23:11
 9/11 anonim ***** válasza:

a barack, szilva, cseresznye, meggy mag mérgező, alma (szár és levelek), mandula, nem ajánlatos adni savas gyümölcsöket (narancs, citrom stb) a kutyák hajlamosak a gyomorsavra és hányást okozhat

a szőlő szintén

mérgező a paradicsom, hagyma.

Nem emészthető a krumpli, kukorica (ezek pl jók diétás kaják mert nem emészti meg a kutya)

2011. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi baja.
2011. aug. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!