Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Benyomott arcú kutyákra...

Benyomott arcú kutyákra szájkosár?

Figyelt kérdés

BKV-nál elvileg benne van a szabályzatban, hogy ha kutyát szállítunk (sok egyéb feltétel mellett) kötelező a szájkosár is. De. Egy benyomott arcú (brachycephal) kutyafajtánál hogyan oldják meg a gazdik a szájkosarat?


Fizikailag lehetetlen! Egy benyomott arcú kutyánál az orr egy szintben van a szemekkel. Így lehetetlen úgy ráadni egy szájkosarat, hogy közben ne nyomódjanak ki a szemei. A másik baj, hogy annyira be van nyomra az arcuk ezeknek a kutyáknak, hogy orrnyergük színte nincs is. Akkor hogyan lehet ezt megoldani?


Nekem kellene valamilyen megoldás, benyomott arcú kutyám van, szeretném használni a BKV tömegközelekedést, de szabályosan, nem szeretnék 30ezres bírsággal hazamenni. :-/


2011. aug. 14. 01:58
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Most mondom utoljára, hogy nem tudom most emelgetni a szállítóboxot. Amúgy köszi a választ.
2011. aug. 14. 23:57
 32/37 A kérdező kommentje:
Egyébként nem mondtam, hogy 10 éves vagyok. Azt mondtam fiatal lány. Rakd össze, amit mondtam és talán kialakul egy (reális) elképzelés a koromról. Ha nem, ez van. Mégegyszer köszi a válaszokat.
2011. aug. 14. 23:59
 33/37 anonim ***** válasza:
0%
Sérvet műttesd meg és meg van oldva (TB fizeti). Ezek akkor is kifogások. El akarod kerülni, hogy a degenerált kutyádra szájkosarat tégy. Legközelebb majd kutya formájú kutyát veszel.
2011. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, kérj tanusítványt az orvostól, ahogy említettük. Egy ilyen kis kutyával meg nyugodtan szállj fel. Nem kell neki az a rettenet szájkosár, hogy ne is lásson...Jaj Istenem ki volt az az elmebeteg, aki ilyet kitalált egy mopszra.

Az előttem szóló degenerált emberekkel meg ne foglalkozz(!) látod agybaja van, valószínű elmebeteg lehet (!) hiszen még mindig nem tud le szállni a témáról. Válaszra se méltasd az ilyeneket(!)A közel jövőben, nem csak itt, hanem a kinti életben is, csak azoknak válaszolj, akik hozzád hasonlóan kulturáltan, intelligensen, beszélnek !

Sok szerencsét!

2011. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Az Isten szerelmére. Olvassatok már. Már beszéltem bőrdíszművessel. Meglesz a szájkosár. Értve? Ha kifogásokat akarok keresni, akkor nem jövök a gyk-ra megoldást keresni... Ebben nincs logika.


(A sérvműtétes dolog kicsit bonyolultabb annál, mint hiszed...) Arról nem is beszélve, hogy honnan tudod kedves utolsó előtti, hogy milyen Istenverte sérvről beszélek? Tudod, nem csak egyféle van, te nagyon okos. De köszi a tanácsokat. Téma lezárva. Nagyon kérek minden szerencsétlent, hogy ne írjon, mert már nincs rá szükség. Köszi.

2011. aug. 16. 01:44
 36/37 anonim ***** válasza:
Nekem francia bulldogom van. Szájkosár nélkül fel sem enged a buszsofőr a buszra. A rottweilerem szájkosarát szoktam a fejére húzni, amig felszállunk,utána leszedem. Ennyit a bkv-ról
2012. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
#33-ad már ne is haragudj de te egy igazi tuskó vagy.
2018. febr. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!