Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak? Van erre...

Hogyan hízzak? Van erre egészséges módszer?

Figyelt kérdés

184cm magas vagyok, 19 éves, sokat sportoltam (foci, kondi, motorsport) és 62kg-ra lefogytam.


Hiába eszek bármikor bármennyit, egy rohadt deka nem ragad meg. Van erre valami módszer, (testtömegnövelő vagy valami) hogy fel tudjak szedni 10-15kg-ot? Már férfiasodnom kellene, de gyereknek érzem magam a vékony kezeim/testem miatt.


Segítség!! :(


2011. ápr. 25. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
súlyzózz, fuss, egyél sok fehérjét. ha esztelenül eszel mindent nem leszel izmosabb, csak alultáplált leszel. látogass el a body bouilder honlapjára, ott sok tömegnövelő edzésterv, diéta van ..
2011. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy annyit eszel.Legfeljebb időnként.

Ha tudatosan bevinnél kb napi 4000 kalóriát,2-3 hónap-fél év alatt akár 10 kiló is felugrana.Ha mellette edzel is,akkor ez részben izom is lehetne.

2011. ápr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
izmot olyan évi 10 kilót lehet felszedni az első évben, azán egyre kevesebbet, szóval ne tanácsold neki, h egyen napi 4000 kalóriát és szedjen fel 10 kilót 2-3 hónap alatt mert tiszta hájas lesz, ami rosszabb mint ha sovány lenne
2011. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bevallom drasztikus példa volt:),de csak a rendszeres kajálás fontosságát akartam hangsúlyozni vele,mert hiába írja azt a kérdező,szerintem akkor sem eszik.
2011. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gyors az anyagcseréd, ez szerintem egyértelmű a leírtak alapján, emellett sokat mozogsz, sportolsz, és így ehetsz akármennyit, mert elégeted azt a sok kalóriát, ezért nem hízol. Húú én akkor lennék boldog, ha 10 kg-mal kevesebbet mutatna a mérleg, esetleg majd neked adom a felesleget:))) Na mindegy, egyél teljes kiölrésű kenyeret, meg hasonló egészséges, te tápláló ételt! Sok sikert!
2013. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!