Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módszerrel lehetne...

Milyen módszerrel lehetne elérni szép, fürtös hajat? (Csakis egészséges módszer jöhet szóba, hajsütő ilyesmi kizárva)

Figyelt kérdés
Szép hullámos hajam van,miután megmosom szép,de másik napra már kimegy a hullám és nem áll sehogy.Szeretném ha adnátok pár tanácsot.
2010. szept. 5. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Segíts rá a hullámos hajadra. Törölközőszáraz hajadra tegyél göndörítő hajhabot, majd csavard fel apró csigákba vagy tekerd fel hajcsavaróra.
2010. szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megtaláltad neked ezt a videót, amit már régen is nézegettem:

http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A

Szerintem érdemes lenne kipróbálni, bár nem tudom honnan lehet beszerezni papírzacskót :D

Nekem csak olyan van, amit a patikában adnak de abból sokára gyűlik össze a kellő mennyiség.


Esetleg fond be a hajad este, mosás után és kend át hajhabbal. Reggel kibontod (ha kell picit beleszárítasz) elég kézzel megcsinálni, fésülni nem kell mert csak szénaboglya lesz. Felül kicsit megigazítod és kész.


Én mondjuk a fonásoshoz használok hajsütő vasat is néha, de csak kb. 2 tincshez ha a fejtetőmnél néhol túl lent kezdődik a hullámos rész.

2010. szept. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem, hogy a videót szerintem akkor is nézd meg, ha esetleg nem megy annyira az angol. Én sem vagyok belőle túl jó de azt gondolom így is hasznos.
2010. szept. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!