Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám kiskutyákat vár épp,...

A kutyám kiskutyákat vár épp, és a másik kutyám meg állandóan ugrál rá(ugye fiú). Most ez azért van mert tüzel vagy mert szülni fog?

Figyelt kérdés

És ilyenkor "összeragadhatnak"megint???Remélem nem!

Mert most nem tudom mire vélni hogy szülni fog-e vagy nem,de talán még nem szül mert kb 1 hónapja történt meg de lehet előtte is és pont nem láttam:(

Már jó nagy a hasa pedig,de lehet hogy csak tüzel nem értem

köszike a válaszokat:)


2009. ápr. 13. 19:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
Na hát mostmár végképp meggyőztél hogy egy komplett idióta vagy! IVARTALANÍTÁSról még nem hallottál??? Ezer dolgunk volt... Öcsém:S
2009. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem akarjuk ivartalanítani egyiket sem.Te hány éves vagy hogyitt rágalmazod?Olvasok itt más olyan kérdést itt pl h. hány hónapos kutyám terhes na erre pl lehet véleményt irni nem az enyémre,meg vanna itt olyan kérdések amik pfff

volt egy kérdésem erre vártam a választ.ennyi

2009. ápr. 13. 19:45
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát ja ennyi hónaposan szülni fog, de az legalább tudja, hogy vemhes a kutyája, te meg idejössz megkérdezni. Az nem indok, hogy gonkaitok vannak. Ha nincs rá elég időtök akkor ne vegyetek kutyát, ha meg csak most vannak gondjaitok, akkor ez nem mentség, mert ezt vállalni kell. Egyébként emg egyszer ivartalanítani sokkal olcsóbb és kevésbé megterhelő mint állandóan szülni! Miért nem szülsz te minden évben kétszer?
2009. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%
És elmondanád miért nem szeretnéd őket ivartalaníttatni??? Egyáltalán miért kellett neked 2 különböző nemű kutya ha ennyire nem tudsz rájuk vigyázni?
2009. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%

A kutyákat nem elég szeretni !

Felelős állattartás , látom ezt sem tudod mit jelent.

Persze minden olyan okos ember mint te meg a hozzád hasonló emberek , azt mondják hogy mit izélünk mikor jó helyre kerülnek ! Igen ?? Akkor miért van ennyi kutya a menhelyen?

8 kölyökből örülj neki ha 2 végleges otthonra fog találni , és nem fogják láncra kötni , kidobni ha majd megunják.

Erre senki nem gondol .

Azoknak a szerencsétleneknek azért kell majd évekig szenvedniük , mert nektek ezer volt a dolgotok .

Undorító !!

Hát ennyire szereted a kutyáid.

2009. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

El kell vinni orvoshoz a kutyát, aki megmondja, hogy vemhes-e, ha igen, akkor tudja azonnal ivartalanítani, ha siettek vele(az ivartalanítás símán megvan annyiból, amiből a kölyköket végig oltatod, tehát ugyanott vagy anyagilag, de a fő problémát megoldottad). Mindenképp ez lenne a legjobb Neked is a kutyának is. Ha plusz infó kell az ivartalaítás miértjére:

[link]

2009. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ma már nem ugrált rá a kutyám:)ez csak jött ugy tegnap szerintem ja és nagyon szeretem a kutyáim,nem is tudnád mennyire!De csak annyit kérdeztem hogy talán a másik kutya jelezni akarja h. szülni fog vagy csak a hév volt.ennyi am köszi azoknak akik normális válaszokat adtak!!!
2009. ápr. 14. 13:07
 18/19 anonim ***** válasza:
47%
tul hasznos választ nem tudok adni de egyet értek a kérdezővel aki gondja van azzal h szegény kutyu vemhes és nem segiteni hane piszkálodni akar az inkább tartsa meg magának a gondolatait
2009. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

ma megszült a kutyám:)4 ari kölyök lett:D

köszi az utolsó válaszadónak,végre igy valaki egyetért velem:)

2009. ápr. 16. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!