Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az én hibám, hogy meghalt a...

Az én hibám, hogy meghalt a kutyám?

Figyelt kérdés

Helyhiány miatt és a kutya jobb léte miatt levittük a Mamámékhoz és Papámékhoz. Nagyon jól érezte magát mert ott volt egy másik kutya aki-vel imádták egymást. Elmentünk fürdőzni reggel 9-kor indultunk és du. 5-re értünk haza. Ott feküdt mintha fulladozott volna. Hívtuk a dokit és kb. 10 percre rá meghalt. Még csak 1 éves volt, de imádtam és egyfolytában csak ő jár az eszemben. Ez tegnap történt (augusztus 13.) és szörnyen érzem magam. Ott voltam mellette csak beugrottam valamiért a lakásban és a papám-volt mellette amikor meghalt. És lelkiismeret fordulásom van mert nem voltam ott amikor meghalt. Nagyon szerettem ő volt az 1. kutyám akit igazán imádtam. Ha nem megyünk el akkor talán túléli és még mindig élne. A doki azt mondta, hogy nem volt vér a szemében meg a ínyében vagyis valahol a hasüregében gyűlt fel a vér. Hibázhatom magamat vagy ez felesleges?

12/L


2011. aug. 14. 19:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
de szted miért halhatott meg?
2011. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak annyit tudok, hogy nem volt vér a szemében meg a ínyében. De a doki felboncolhatta volna de minek vágjam össze a kis(óriás) testét?! A lényeg, hogy nem vírus így a másik kutya legalább tud élni...
2011. aug. 14. 20:21
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges emésztened magad. Az előző kutyám nekem is meghalt 17 hónaposan. Máig is százszor végig futtattam az esetet a fejemben, mi lett volna ha így, ha úgy, ha közelebb lettem volna. Soha nem fogom megbocsájtani magamnak, akár hibás vagyok, akár nem. Rendszeresen álmodok hasonló történeteket, legutóbb épp ma éjjel, pedig már 4 évnél is régebben volt.

Ja és én hibáztam, amikor két hét után új kutyát vettem magamhoz. A régit kerestem benne, türelmetlen voltam, idegesített a szertelen kölyök viselkedése. El is csesztem a nevelését annyira, hogy több hónap kőkemény munka volt oktatói segítséggel, hogy helyre hozzam.

El kell engedni, meg kell gyászolni, időt kell hagyni, különben nem lesz jó az új kutyának veled, és neked sem az új kutyával.

2011. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 14. 21:13
 15/15 anonim ***** válasza:

mivel azt mondod volt ott másik kutya, amivel kedvelték egymást ezt úgy veszem, hogy nem első alkalommal voltatok ott a kutyával, tehát ismerte a helyet. ebből kiindulva nem gondolom, hogy valami "itthagytak" érzés miatt történt a baj, tehát nem a te hibád.

sokkal valószinűbb, hogy vagy lenyelt valamit vagy a másik kutyával kicsit durvábban játszottak, esetleg bújkált valahol és ráesett valami. ha belső sérülése volt, akkor ez a harmadik a legesélyesebb.

2011. szept. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!