Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma meghalt a 12 éves kutyám,...

Ma meghalt a 12 éves kutyám, nagyon zokogok, hogyan lehet ezen túl lépni?

Figyelt kérdés
Lakásban volt, sima szőrű foxi volt, imádtuk nagyon és már nincs... 2 hete vesztettük el az udvari kutyánkat hasvízkórban, most pedig a bentit mert tüdő és szívtágulata volt és ma már nagyon lihegett alig kapott levegőt utána egyszer csak rángatózott az ágyban fekve és a nyelve kint maradt, anyukám jött át sírva mondani, hogy vége meghalt:((( miért csinálja a sors ezt velem, hogy 2 kutyát szinte egyszerre vett el tőlünk, nem bírom abbahagyni a sírást
2011. febr. 20. 11:31
 1/8 anonim válasza:
Együtt érzek veled, de nem tudom a választ a kérdésedre. Én is félek ettől a dologtól. Most tudtuk meg, hogy szürke hályog van a kutyusunk szemén (4 éves múlt, Yorkshire terrier). Végig bőgtünk két napot amikor megtudtuk. Erőt kívánok a feldolgozáshoz!!
2011. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Nem meghalt, hanem elpusztult...miért hiszi mindenki embernek az állatot? -.-
2011. febr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

kislány,nem az apád vagy az anyád vagy a nagyid halt meg,hanem 2 kutya...próbálj meg megnyugodni,lsz másik,a kutya pótolható,nm kell így kiborulni...bár tudom,közel állt a szivedhez a két kutyus,de próbálj meg arra gondolni hogy legalább nem fáj nekik már...

és sok sikert egy új kutyushoz...

2011. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ezért nem kell sírni. a kutyád sem akarta hogy miatta sírj. és lehet jobb volt ez így neki mintsem hogy egész nap szenvedett volna.
2011. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy állat, aki nagyon közel állt valakihez a Földön, örökre elmegy, a szivárvány hídhoz kerül. Valahol a mennyország, és a Föld között létezik ez a hely. Kedvenceink itt egész nap játszhatnak, mindenük meg van. Minden beteg állat újra egészséges lesz.Egyetlen dolog árnyékolja be az örömüket, mindnyájuknak hiányzik az a különleges ember, akit ott hagytak a Földön. - Készíts a kedvencednek virtuális kegyhelyet, sírt. Gyújts érte gyertyát, és soha ne feledd el őt.www.petmenny.hu.- Én most vagyok ilyen helyzetben, hogy haldoklik az én kis drágám. Ha arra gondolok, hogy elveszíthetem, már bőgök is. Légy erős, és gondolj arra, hogy talán jobb neki így, mintha szenvedett volna.
2011. febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
a másik dolog meg hogy azt mondtad 12 éves volt. örülj hogy ilyen sokáig élt. nekem már volt 6 kutyám de mindegyik max 1 évig élt. nem tudom hogy miért pusztultak el és mindegyik 1 éven belül. de én túlléptem rajta és amilyen kutyám van olyan volt az első, tehát arra gondolok hogy ez olyan mintha a kölyke lenne.
2011. febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Részvétem!

A mai napig nem tudom feldolgozni az első bullterrierem halálát,Ő 17 évig élt,szép életet volt,de mégis.

2011. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én átérzem a helyzetet én is nagyon kiakadtam amikor el kellett altatni a kutyám. Mi már egy hónap után új kutyust vettünk, mert nem bírtuk kutya nélkül. 14 év után egyszerre üres volt a kert...

Nekem az segített, hogy leültem egyszer az elejétől a végéig végiggondoltam mindent... milyen volt amikor elhoztuk, amikor kiskutya volt, az egész életét. Aztán úgymond bezártam az egészet magamba és nem gondolok többet rá. Én ezt a megoldást találtam. Különben még szerintem mindig sírnék.. :(

2011. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!