Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutyám! Ti mit...

Meghalt a kutyám! Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szegénynem bélcsavarodása lett, megműtötték, nagyon öreg volt (10 éves Néémet dog) a holnapot már nem érte meg :(
2010. szept. 24. 21:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%

Részvétem :(


hogyhogy mit csinálunk ilyenkor? hát gyászolunk :D

amúgy nagyon sajnálom szegénykét. de 10 év az azért szép :) és részvétem, tényleg

2010. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Morfologus ***** válasza:
95%
Sajnálom...ha falun laksz akkor el kell ásni a kert végébe, városba lehet hamvasztani, csak drága, vagy elviszed egy vidéki rokonhoz és ott ásod el.
2010. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
8%
Szerzek újat.
2010. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%

sajnálom:(

az én kutyusom is éjjel halt meg már 1éve:(

ő 9éves roti szuka volt imádtam(L)

tudom mit érzel:$ sírj ha jólesik.

2010. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
2%

A kutyád nem ember,hogy meghaljon. Megdöglött,vagy ha finoman akarod kifejezni magad,kimúlt. Ásd el valahová,és szerezz helyett egy másikat!

Az OK. hogy valaki szereti az állatokat,de nevetséges meggyászolni,mintha a gyereked halt volna meg.

2010. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
11%
az emberek többet törődnek a "kis kedvenceikkel", és jobban is szeretik őket, mint embertrsaikat. ha egy ilyen kutya vagy akármilyen állat-mániás "ember" elmegy egy éhező csöves mellett, szerintem eszébe se jut megsajnálni, ellenben ha lát egy kóbor kutyát, majd a szíve szakad meg. ilyen világban élünk.
2010. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
33%

a barátnőm valamilyen szinten meggyászolta a 16 éves kutyáját. szinte együtt nőttek fel.

ezesetben normálisnak tartom. de nem szerveznék neki temetést 100 meghívottal :P

2010. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%

A sok bunkó parasztnak üzenem hogy remélem anyátok titeket is kidob a legközelebbi árokba aztán szerez helyettetek másikat! A kutyákat többre becsülöm, mint az ilyen retardált f*szkalapokat! A kutya családtag, de nektek nincs elég intelligenciátok ahhoz hogy felfogjátok ezt és megbecsüljétek a kutyákat.. Szóval menjetek és verjétek ki a nagymuter képére, ha már más nem jutott..


Kedves kérdező! Neked pedig részvétem, azért egy Német Dognál ez nagyon szép kor! :) Ha kertes házban élsz, akkor ásd el az udvaron vagy valóban létezik kisállat hamvasztó, de nem tudom mennyibe kerül. Most még nagyon fáj, de idővel könnyebb lesz! :(

2010. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%
Hát a kutyák értékesebbek is mint némely "embertársunk", például az ilyenek mint itt egy páran.. És igen előbb segítenék egy kutyán mint egy hajléktalanon! A hajléktalannak van választása, az állatoknak nincs, mert nekik szükségük van az emberre a túléléshez egy hajléktalan pedig maga dönt mit kezd az életével!
2010. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Morfologus ***** válasza:
31%
A hamvasztás függ a kilótól, olyan 20és 60ezer közt van + úrna. Jó, persze 1-2 napig szomorú leszel, aztán veszel/örökbefogadsz egy másikat. Mint írtam el kell ásni aztán kész, nemigen lehet mást csinálni. Valóban olyan világban élünk ahol a kóborkutyát jobb sajnálják mint a hajléktalant.
2010. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!