Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitcsináljak, megszakad érte...

Mitcsináljak, megszakad érte a szívem?

Figyelt kérdés
Augusztusban a rokonom akivel olyan jól kijöttem hogy mással még soha hozott egy Tosa Inu kan kiskutyát egy híres Cseh kennelből. Imádtam, szinte minden nap jártam hozzá, megsimogatni, játszani vele, csak hogy tudjam hogy velem van. Olyan jó érzés volt, imádtam, a kutyára úgy tekintettem mint ha a sajátom lenne, mint egy nagyonnagyon jó barát. Jártunk kiállításokra, este nagyokat sétálni, segítettem főzni a kutyus ételét, tisztogatni stb... Egyszerüen mintha egybe nőttem volna a kutyával.Amikor a kutyus fél éves volt a gazdáiról(rokonaimról) kiderült valami a droggal kapcs. (nem akarok részletezni) és azóta nemveszik se a telefont, még az állatorvosnak sem, a tenyésztővel akitől vették a kutyust,még vele sem tartják a kapcsolatot, nekem se veszik senkinek... A kutyát fél éve nemláttam, ahányszor csak rágondolok elkezdek sírni, folyton ő jár a fejemben. Mit csináljak? Elfelejteni nemtudom, még mindig annyira szeretem a kutyát.. hihetetlen érzés.. Ti mit csináltátok az én helyemben? Még most is mintha látnám hogy fut felém, kész végem van...
2011. aug. 15. 02:26
 1/3 A kérdező kommentje:
És az anyukám nemengedi hogy odamenjek, ráadásul most augusztusban lesz szülinapja ;(( szörnyü valaki hiánya amikor annxit gondolsz rá és tudod hogy már sosem lesz úgy.;/
2011. aug. 15. 02:42
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj el és látogasd meg kerítésen keresztül. Én a nyáron így látogattam meg egy kutyát. Az ő gazdái nem voltak otthon, Amerikába mentek 1 hónapra és a szomszéd viselte gondját - így is nagyon jó volt látni őt. Megszeretgettem kerítésen keresztül és megnyugodtam, mert láttam, hogy jó sora van.

Engem gyerekkoromban 2 kutyától választottak el úgy a szüleim, hogy sosem hevertem ki igazán. Az egyik legjobb dolog abban, hogy felnőttem, hogy sokkal kevésbé szólhat bele bárki is, van-e kutyám vagy nincs. Én önszántamból soha nem hagyom el egy kutyámat se, akkor se ha probléma van vele. Én nem leszek olyan, mint sok szülő, aki rögtön menhelyre dugja a kutyáját, amint kisbabája lesz. Életem legszebb éveit a kutyáimnak köszönhetem.

Te is nagyon boldog leszel majd, mert szereted a kutyákat, ezért sokat fogsz szenvedni, mert a kutyáknak Magyarországon általában nincs jó életük, de boldogabb is leszel sok más embernél, ezt tudom magamról.

2011. aug. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni, nem a te kutyád, ha a gazdái nem akarják, hogy odamenj, akkor ne menj. Vegyél egy saját kutyát, ha erre nincs lehetőséged, akkor menj el egy menhelyre önkéntesnek.
2011. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!