Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar kennelek honlapjai...

Magyar kennelek honlapjai miért angolok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Tudom ez nem az én dolgom, de érdekelne. Általában nagyon sok MAGYAR kennel honlapja angol. Arra nem gondolnak, hogy magyar ember is vásárolna tőlük, aki véletlenül csak magyarul tud? Vagy már levagyunk szarva emberek? :D


2011. aug. 15. 10:46
1 2
 1/15 anonim válasza:
sajnos az van hogy magyarországon az átlag emberek inkább az olcsóbb kutyákat keresik... és néhány fajtából már nagy itthon a "telítetség" ezért inkább a külföldieket célozzák meg. de ettől még kéne lenni magyar honlapnak is... mi például több kutyát adunk el külföldre de van magyar honlapunk is.
2011. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Milyen kutyákkal foglalkoztok?
2011. aug. 15. 10:54
 3/15 anonim ***** válasza:

Ahogy én néztem a legtöbb kennel oldala elérhető angolul és magyarul is. Ez így szerintem rendben van, így a tenyésztő nyitott a magyar illetve külföldi vevők iránt is.


Viszont már én is találkoztam olyan kennellel, akinek a honlapja csak angolul elérhető, és ez nagyon nem volt szimpatikus. Én beszélek angolul, nem ez a probléma, hanem nekem egyből az ugrott be erről, hogy biztos méregdrágán árulja a kiskutyákat, amit csak külföldiek tudnak megfizetni. Fel se hívtam az ilyen tenyésztőt!

2011. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg meg kéne tanulni angolul.A magyarok 75%-a nem beszél idegen nyelvet,ez szomorú.A körülöttünk lévő országokban az emberek 85%a beszél a saját nyelvén kívül még egy idegen nyelvet.

De,hogy a kérdésre is válaszoljak lehet változtatni a honlapokon a nyelvet,csak meg kell keresni az ikont.

De ha nagyon nincs,akkor van telefonszám,e-mail cím és fel lehet venni a kontaktust a tenyésztővel,persze,ha egyáltalán akar magyarnak eladni kölyköt a tenyészetéből.

Sajnos a magyar vásárló elég problémás szokott lenni,ezért sokan külföldiekre specializálódnak.No meg a másik,hogy sok tenyésztő a fajta védelmében,inkább külföldre adja el a kölyköket.

2011. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam olyan magyar oldalt ami csak angol lenne. Legfeljebb nem találtad meg a magyarra váltó ikont...

Azért vannak angolul is mert a kutyavásárlás nem csak az országhatárokig terjed, kutyát a világ másik végéről is vehetnek, és a legtöbb ember ha idegennyelvet beszél akkor az angol így logikus, hogy olyan nyelvű az oldal.

Amúgy pedig ha nem akarsz megtanulni angolul, akkor fel is hívhatod őket vagy írhatsz nekik e-mailt magyarul. Szóval meg lehet oldani.

2011. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok de van nyelvvizsgám olaszból és angolból is. Nem azzal van a gond, hogy nem értem, hanem hogy ti hogy vagytok vele. Véleményem szerint az ilyen magyar tenyésztők nagyon nem szimpatikusak.
2011. aug. 15. 11:16
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha lenne nyelvvizsgád nem foglalkoznál vele,mert fel sem merülne benned a kérdés.

Nekem mindegy,hogy angol,olasz,francia,egyiptomi vagy éppen szuahéli nyelven van a honlap,ha kell a kutya akkor felveszem velük a kapcsolatot.

Szóval engem nem zavar.

2011. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én beszélek angolul, spanyolul, franciául és engem ugyanúgy mint a kérdezőt zavar, ha egy magyar kennelnek nincs magyar honlapja, mert valóban arra lehet ebből következtetni, hogy külföldre szánja a kutyáit.

Én egy jó nevű kennelből vettem meg a kiskutyám, nekik van magyar és angol honlapjuk is, adnak el külföldre is kutyákat, de a magyar vásárlókkal is ugyanúgy bánnak, mint a külföldiekkel!

2011. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De miért zavaró? Mindenki oda adja a kutyáját ahova akarja, mindenki olyan honlapot csinál amilyet csak akar. Értelmetlen dolog ezen felháborodni. Arról nem is beszélve hogy a következtetés az csak következtetés semmi köze a tényekhez.
2011. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem zavaró. Pusztán csak annyi következménye van, hogy én az ilyen kennelekből nem vásárolnék kiskutyát.
2011. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!