Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik yorkie kennelek jók?...

Melyik yorkie kennelek jók? És yorkival lehet agilytizni?

Figyelt kérdés

Ezek a kennelek jók? Milyen jó kennelt tudtok ajánlani?

[link]

[link]


2011. szept. 24. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét kennel nagyon szimpatikus, bátran merném ajánlani bármelyiket közülük.

Természetesen lehet agilityzni a yorkival, hiszen terrier, imád mozogni.

2011. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A másodikról én rosszat hallottam. Egy yorkies (kiállít, tenyészt) patellás kutyát vett innen eredetileg kiállításra. Ami mondjuk előfordulhat, viszont szerződés-ide vagy oda, a tenyésztő nem vállalt be semmit... Nekem itthon az Alézi kennelt dicsérték, meg azt, ahonnan mi fogjuk venni a picit, ez az Árminházi, külföldön meg (Szlovákiában) a Joranza kennelt. Az elsőt én nem ismerem, nekem rájuk mondták, hogy jó helyek.
2011. szept. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ne utolsó szempont volt nálunk, hogy mindamellett, hogy az Árminháziban pont azokkal a vérvonalakkal dolgoznak (Devils of York, Joranza) ami nekem nagyon tetszik, a kutyáik standard méretűek és a kicsik is azok lesznek majd. Mi semmiképpen sem szerettünk volna mini méretű babát.
2011. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Árminházi egy nagyon megbízható kennel!

Nagyon korrekt a tenyésztő, a kutyái is szépek és egészségesek.


Nekem a Strázsavári is szimpatikus, már csak azért is, mert nála viszonylag nagy méretű yorkik vannak:)

2011. okt. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia utolsó! Kutyád van tőle? Vagy honnan ismered?
2011. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok!Az Árminházi kennelből SENKI ne vegyen kutyát mert csak addig kedvesek amig el nem visszed.
2011. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!