Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border collie törzskönyves...

Border collie törzskönyves vagy sem?

Figyelt kérdés

Border collieból törzskönyvest(kiállításra) vagy munka szülőktől érdemesebb kölyköket venni?

s ha törzskönyveset milyen tenyészetből?

Tudom mind2 fáraszthatatlan,de mik a különbségek?


2011. aug. 16. 14:34
1 2
 11/12 szszszigazi ***** válasza:
Bocsi,nem akartam ide írni. :/ Egyébként a törzskönyves drágább,de talán egy hajszállal kevesebb a mozgásigénye. Ha munka szülőktől vásárolsz akkor valószínűleg neked is kell majd vinni "dolgoztatni" . Pl.: Terelőösztön próba stb.. Ezeket jó ha leteszi.. Nem árt neki. :)
2011. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Katy123789 válasza:
Az, hogy egy szukát könnyebb tanítani, az baromság. Nekem van 3 kutyám, 2 beagle, egy keverék. Abból 2 szuka, 1 kan. Érdekes, szerintem a szukák hisztisebbek, és a kant sokkal könnyebben tanítottam. (Törzskönyves anyától (enyém az anyja) és apától. Beagle fajta) Kb. 25 féle parancsot és trükköt tud, itthon tanítottam neki. 3 éves a kutya, nálunk született és pici kora óta tanítom. Tud elég sok mindent, pl. ül, fekszik, kúszik, pacsi, ugat, kétlábon jár előre/ hátra, hempereg, meghajol, és stb. agilityzek vele, 8-ast ír a lábam körül, ollóban átbújik a lábam között, átugorja a kinyújtott kezemet, lábamat, botot, akármit. Sokáig sorolhatnám. Sokan csodálkoznak hogy hogyan tanítottam neki ennyi mindent, de szerintem könnyű volt. :) Főleg mivel a beagle fajtát nagyon nehéz tanítani. 16/L
2014. ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!