Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egész nap ugató kutyák. Lehet...

Egész nap ugató kutyák. Lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés

Társasházban lakom, nekem is van kutyám. A környék viszont családi házakkal van tele, minden háznál kutya. 2 kutya egyszerűen nem bír magával és egész nap ordítanak, ráadásul az egyiknek vinnyogó visító hangja van, a másiknak öblös mély, zeng az egész környék tőlük, folyamatosan.

Elhiszem, hogy az emberek szeretik a kutyájukat, én is imádom a sajátomat, de ez nem normális. Mit lehet ilyenkor tenni?!!!


2011. aug. 16. 19:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
mérgezd meg őket ennnyi
2011. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szólsz nekik hogy neveljék meg a kutyájukat ellenkező esetben feljelented őket csendháborítás miatt.
2011. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a gazdival, hogy csináljon velük valamit. Te nem nagyon tudsz semmit, sajnos.
2011. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Inkább tűröm a non-stop kutyavinnyogást, mint hogy egyszer is betörjenek hozzám és kiraboljanak. Márpedig ha az egész utca/környék folyton a kutyáktól zeng, akkor ott a tolvaj is meggondolja magát. Minden kutyát nem tud elhallgattatni, ha meg már egy ugatni kezd, ugat a többi, és az emberek is odafigyelnek, hogy mit ugat. tehát érzi a rabló, hogy figyelik és inkább lelép...

Jó az a vinnyogás.

2011. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kedves első: sosem tennék ilyet, inkább őrjöngök tovább. én aláírásgyűjtésre gondoltam... szerintetek??
2011. aug. 16. 19:11
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt aláírásgyűjtésbe kezdenél, beszél privát az illetékesekkel, mert félő, hogy a kutyák fogják meginni a dolog levét. Azt pedig remélem nem akarod!!!


Én kertes házú utcában lakom, minden háznál van kutya és igen, valamelyik mindig ugat...van, hogy éjjel is, az egyik lát valamit, riadózik az összes többi. Semmi mást nem lehet tenni, mint tűrni és megszokni a dolgot, Én is ezt tettem.


(Az Én kutyám is folyton ugat mint egy őrült...múltkor a szomszéd autójából benzint loptak és az Én kutyám ugatása buktatta le Őket...ezt csak úgy mellékesen)


Az első hozzászólónak pedig azt kívánom, hogy nézze végig hosszú órákon keresztül Ő is egy olyan élőlény szenvedését, felakadt szemmel való rohamát, aki a legközelebb áll hozzá, gratulálok a gondolkodás módodhoz!

2011. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
csak tudod nekem is kellemetlen, mert reggel 5-kor viszem le a kutyámat, az emberek többsége alszik, végig megyek az utcán, végigordít az összes kutya, főleg ez a kettő, az enyém meg se nyikkan.... gondolom engem is a francba kívánnak,...
2011. aug. 16. 19:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.A kutyának az a dolga hogy ugasson.Mégis hogyan kéne erről leszoktatni?Megveri stb?(akkor pedig nem fog jelezni legközelebb ha fontos lesz) mindenhol ált így van ha az egyik kutya ugat rázendít a többi is.Megszoksz vagy megszöksz módszer.De vannak hangszigetelő ablakok stb..
2011. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A korai sétához mindenkinek joga van... egy egész utcányi kutyát nem lehet elhallgattatni csak azért, hogy békésen aludhassanak az emberek. (bár Nekem ilyen még soha eszembe nem jutott, hogy pihenésben zavarjon az ugatás, szerencsére még a porszívó hangjára is jókat tudok aludni)
2011. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szerintem egy jól nevelt, okos kutya minden neszre, zajra azért nem ugat... a vinnyogó olyan, mintha félne valamitől, mert úgy ugat egész nap. nem hiszem el, hogy a gazdáját nem akasztja ki...
2011. aug. 16. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!