Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák/most yorkik, egész...

A kutyák/most yorkik, egész életükben csak vizet ihatnak?

Figyelt kérdés

Belegondolva nem rossz nekik?

Niincs valami más mait ihatnának?


2008. nov. 11. 19:33
 1/9 A kérdező kommentje:
amit*
2008. nov. 11. 19:34
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mit ihatnának mást?max.tejet,de én azt csak akkor adom,ha szorulásuk van,mert enyhe hashajtó hatású.cukros üdítő kizárva,és minden más is.
2008. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
és régen az emberek is csak vizet ittak,sőt van aki ma is szinte csak azt iszik.szomjoltó,ez a lényeg.
2008. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
... legalább nem isszák a sok tartósítós és színezékes mérget...! Így van jól.
2008. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk a kutyus kap tejet is, amiota a cica tanyerjabol mindig megitta azt.

De a viz a legegeszsegesebb az ember szamara is, akarmennyire unalmas is neha.

2008. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha hűvösebb van adhatsz neki kis teát.
2008. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég a Fressnapf-ban láttam kutyasört. Hogy milyen lehet, nem tudom, mert nem vettem. Ha jól emlékezem, 250 körül volt a 2-2,5 deci, szóval nem olcsó. Én személy szerint nem vagyok híve a túl változatos étrendeknek állatoknál. Nagyon sokan szeretnek mindenfélét megetetni a kedvencükkel, mert jót akarnak neki, aztán egyszer csak megbetegszik, vagy elpusztul.

Jó neki a víz, hidd el, ő tudja mi a jó neki. Csak mi emberek vagyunk ilyen hülyék, hogy egyéb italokat iszunk, mikor biológiailag vízre van szükségünk. Én pl most sört iszom, de tudom, hogy a sörben lévő alkohol lebontásához szükséges víz mennyiségét nem fedezi a sörben lévő víz, ergo, rosszabb, mintha nem is ittam volna semmit.

2008. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! A fressknapfba a kutyavíz mega kutyasör, nem más mint marketing célú hülyítés...Hogy lenne már rossz a kutyának.? Vizre van szüksége, ő nem ember(az mebreknek is elég volna ha folyadékgyanánt vizet innának, persze ez már egy hosszab távú marketingtervezet eredménye hogy ízesített cssupa "E" vitaminos szarokat iszunk!). Ha szomjas vizet iszik. Tejet nem szabad adnia kutyáknak, kérdezz meg bármilyen állatorvost! A legtöbb kutyatartó a kajánál is elrontja, hogy szegény kutyus ne egye mindig ugyanaztazizű kaját, mindig váltogatja. Holott ez a akutyának árt, ha beáll egyfajta kaja emésztésére a gyomra, nem szabad váltogatni max. fokozatosan, mert hasmenése lesz tőle!!!A kutya az kutya...Bármennyire is családtag ezeket a dolgokat nem szabad az ember hülyesége miatt megváltoztatni!
2008. nov. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2008. nov. 12. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!