Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 5 hónapos Staffordnak...

Egy 5 hónapos Staffordnak vágassam le a fűlét?

Figyelt kérdés

Most augusztus 18.-ikán lesz 5 hónapos a staffordom, de nemtudom, hogy még le e vágathatom a fulét....Szerintetek?

Meg voltam megnezni a barátom staffordját, es azok mar 5 hónap utan vannak....es azok nagyok mar, volt már vagy 40 -50 centi is magassagra, az enyem meg aprocska melletuk,ok már mintha elérték volna az eredeti formályukat...

Naponta állitolag 6-8x ettek, bent voltak a házban, és ettek meg aludtak... Friskiest kaptak....

Az enyém is bent volt a házban, naponta 3x ehetett, abbol egyszer pedigree granulátot reggel, delután olyan kaját, amit mink esszunk, stb és este meg hust pedigree konzervát. Csak én nemdolgoztam egy darabig, és nem tudtam neki már pedigreet venni....3 honapos koráig etettem pedigreevel, aztan mostanáig-4,5 hon. k. moslékot evett....azaz bármi ami jott, mert 2 honapig nem voltam othon, és nem tudtam neki megadni azt, amire szuksége va. Persze vettem neki vitaminokat, meg Denta sticks-et, rágocsontokat, csak annyi hogy nem ette azt amit kiskorában. Az enyém pedig azoknak az óriásoknak a fele.....Lehet ezért lenne, hogy abbahagytam? Vagy lehet azért is, mert nincs olyan nap, hogy nevigyem ki futni, jatszani, sétálni, akarmilyen lusta is, ok meg bezárták oket és nem hordják ki...

Mi baja lehet az én kutyámnak, vagy ez normális? Most megint pedigree-t meg Chappit adok neki enni, naponta 4-5x is.


2011. aug. 17. 08:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kedves 81%-os!

Ne is magyarázkodj mert nincs rá okod! Eleve egy idióta úgy a gazda mint az orvos ha 8 hónapos kutyának akarja levágni a fülét. És akinek staffordja van vagy pitbullja az tudja hogy még csak be sem kell kötözni a fülét mert annyira rövidre szokták ezeknek, hogy nem kell felállítani csak a vágásnak kell begyógyulnia ami 1 hét! nincs szükség porcosodásra meg kötözgetésre.

De úgy tűnik hogy itt csak én tudtam normális orvoshoz elvinni mert az enyémmel semmi baj nem volt, elaltatták, megcsinálták aztán fölkelt.

2011. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!