Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajtát válasszam?...

Melyik kutyafajtát válasszam? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Angol Cocker Spániel,Border collie,Golden Retriever,Labrador retriever,Ír szetter,Weimari vizsla,Husky,Akita,Erdélyi kopó,Kuvasz,Skót juhász,Berni pásztor,Groenendael,Német juhász,Schipperke. Ezek tetszenek a legjobban , és majd kapok egy kutyát ,de nem tudom melyiket válasszam :/ Vélemény,tanács,stb.:) Nagy ház,nagy kerttel. 13/L
2011. aug. 28. 18:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Ha sokat játszanál/foglalkoznál/Futnál vele akkor Németjuhász, Ha nem akkor nem kell neked kutya ;)
2011. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
75%
Az egy dolog, hogy tetszik. Nézd meg az árád pl. egy Akitának...
2011. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
75%
*árát
2011. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
BEAGLE :) egy gyönyörűség:)
2011. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Skotjuhasz! Gyonyoru, okos, inteligens kutya, es nagyon fog orulni a nagy kertnek:)
2011. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Azokat lehagytam ,hogy mit csinálnék vele: Séta,tanítás, úszás a közeli tónál ,foglalkoznék vele,játszanék, túrákra is elvinném. Igen láttam az Akita árát.
2011. aug. 28. 19:05
 7/33 anonim ***** válasza:
Szerintem neked egy Szamojéd spicc megfelelő lenne.
2011. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Ha tudod úszni vinni, akkor tényleg skót juhász, vagy labrador.
2011. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
75%

Az, hogy mekkora helyen van, eléggé lényegtelen. Mennyi pénzt szánnátok rá? Másrészt: ne kinézet alapján válassz. Mennyi időt tudnál ráfordítani naponta? Milyen a természeted? Mennyire vagy sportos?

Amit ne: husky, erdélyi kopó, kuvasz. Mert ahogy látom, első kutya, és ezeknek következetes nevelés kell, amit te 13 évesen, friss kutyásként nem hiszem, hogy meg tudsz adni.

2011. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%

angol cocker spániel! nagyon aranyos kutya szereti a gazdiját és pont jó neki a nagy ház nagy kerttel mert imád futkosni és játszani. de néha elég önfejű is tud lenni de azért én ezt ajánlom, mert van tapasztalatom! vagy még a border collie-t tudnám ajánlani ő is nagyon édes kutya , nekem még nem volt, de hallottam róla pár dolgot! ha ezek sem jönnek be akkor még 2 kutya van! a golden retriever: ő például nagyon bohókás és védi a családját minden áron! sok mozgást igényel. hallottam róla azt hogy ő a harmadik legkedveltebb kutyafajta! a második pedig a német juhász: ő is imádja a családját, nagyon jó házörző, mint például a spániel és a retriever fajták! én őket ajánlanám a leírtak szempontjából ítélve! de ha neked esetleg pont a többi felé húz valami, semmi probléma a többi is aranyos de mint már írtam én hozzájuk ragaszkodom leginkább! tudnod kell azt is hogy ezek a kutyák közül bármelyiket is választod mindig vinned kell egy sétára! Remélem segítettem valamit!!

Üdv.

2011. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!