Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám lefogyasztani...

Hogyan tudnám lefogyasztani bolognese kutyámat?

Figyelt kérdés
Már 7 kiló és szó szerint folyik. Amikor elvinnénk sétálni, akkor leül az út közepére és eljátssza a nagyhalált, de ahogy hazaérünk máris rácuppan valami kajára vagy koldul valamit. Amikor bedobja a "hátrányos helyzetű kiskutya vagyok, éhezem" nézést, annak a többiek nem tudnak ellenállni és adnak neki valami húst. Most mit csináljak vele?
2009. ápr. 14. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor viszitek sétálni ne engedjétek hogy feladja. Több mozgás és kevesebb kaja.
2009. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Ejjha, tényleg jó kövér lehet, mert egy bolognese a standard szerint 3-4 kg. Nem szabad neki adni mikor kunyizik, akármennyire is szépen néz. Vegyél light tápot (Acana Light), és mozogj vele többet, labdázzatok, kiránduljatok stb. Ennyire nem lehet lusta egy kutya...
2009. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz, hogy ne mozogjon egyszerre nagyon sokat! Én ismerek egy kutyát aki el van hízva, és volt, hogy elájult, mert annyit futkosott! Vidd úszni, szokták így fogyasztani a kutyákat. Ja és kérd ki az orvos tanácsát is.
2009. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy a térdkalácsa leugrál, gondolom azért sem szeret mozogni (múltkor állatorvos rakta össze), meg nem is épp fiatal /7 lesz októberben/
2009. ápr. 14. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor méginkább beszélj a dokival, mert biztos a kövérség is rátesz még a probélmájára! :( Meg egyébként is úgy tudtam, hogy orvos ajánlása nélkül nem ajánlott fogyókúráztatni, mint ahogy a gyerekeket sem.
2009. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és ha leadja, akkor biztos, hogy még tovább fog élni! :)
2009. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát, elviheted hibernáltatni, de az nagyon sokba kerül. Én inkább a mélyhűtő mellett szavaznék, csak az meg zavaró lehet, hogy ott a sok kaja, meg egy döglött kutya. De hát te tudod.
2009. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem fagyasztani hanem fogyasztani akarja a kutályát te hülye!XD Amúgy elsőnek én is azt olvastamXD A fogyáshoz pedig nincs hús hanem inkább light tápot adj neki de mérd ki mennyit és rendszeresen mindig k ugyan akkor mondjuk este és ne nassoljon a kutya mondd mega családba mindenkinek hogy ne adjon neki senki enni csak te etetheted ha meg és a sétánál ha megáll akkor egy jutalom falatot húzz az orra elöt akkor csak meg mozdul:D És csak akkor add oda a ha vége a sétának.
2009. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!