Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kennelből vegyünk colliet?

Fuuton kérdése:

Melyik kennelből vegyünk colliet?

Figyelt kérdés

Olyan kennelt keresek, ahol Szeptember környékén várható új és ígéretes alom.

Tricolor, vagy sable jöhet szóba.

Hobbikutya lenne, de szeretném, ha kiállítási minőségű lenne.


2011. aug. 17. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
[link] Nekik vannak az országban a legjobb show kutyáik, ők tenyésztik (számomra) a legszebb típusú colliet. A tenyésztő nagyon rendes, régóta tenyészti a colliet és azóta Magyarország legjobb és legelismertebb collie kennele a Nyitramenti. Hívd fel őket, kérdezd meg milyen almok várhatók, úgy tudom mostanára terveztek almot.
2011. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A nyiramentivel az a bajom, hogy egy normális weboldaluk sincs.

Ráadásuk valaki írta, hogy beszélt vele, és azt mondta, hogy ha esetleg nem úgy fejlődik a kutya, lehet műttetni, meg sokan mondják, hogy köztudott, hogy Léna (asszem így hívják a tulajt) régóta műtteti a kutyáit.

2011. aug. 17. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, ez hülyeség. Azok találták ki akik irigykednek az általa elért eredményekre, szó sincs ilyesmiről, hogy műtteti a kutyáit.
2011. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Nyitramentiről én is hallottam már rosszat.... Én a helyedben nem az időponthoz keresném a kutyát, én a kennelt választanám ki és ha kell várnék a megfelelő kölyökre. Akiktől én vennék kutyát, az a Prince of Sunlight, Killinworth (Marrow új neve), Born To Be, Heavenly Happiness valamint a Most Majestic kennelek.
2011. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pont ugyanezeket linkeltem be én is :) mondjuk a heavenly happiness kimaradt...az is jó de náluk nem lesz mostanában kiskutya (legalábbis a honlapon nincs fenn)
2011. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!