Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MElyik kennelből lehet venni jót?

MElyik kennelből lehet venni jót?

Figyelt kérdés
Boxert melyik kennel-ből lehet venni jó idegrendszerűt és olcsót? És mennyibe kerül?
2011. szept. 5. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Keresgélj az expresszen vagy pedig érdeklődj kenneleknél,nem gáz:)
2011. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérdezz rá a boxermentőknél, a boxeres csajok biztos, hogy ismerik a megbízható tenyésztőket.
2011. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvasgasd át a netboard boxeres fórumát, kinek honnan van, miket ír róla! Ha beregisztrálsz, érdeklődhetsz is! Tenyésztők is gyakran írnak.
2011. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
aKutya újságban vannak jó kennelek hirdetései ahol éppen alom van/várható.
2011. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
45%
Én jó boxereket szoktam venne nem vágja a zacsit meg ilyenek :D By M
2011. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az előttem szólót :S

Nekünk boxerünk volt, de írtó játékos volt még felnőtt korában is, gyerekekként simán játszhattunk vele, nem kellett félnünk tőle.

Sajnos a kérdésre nem tudok válaszolni, mert még a szüleim vették.

2011. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen kutyát veszel, érdemes előtte szétnézni a neten, meglátogatni a tenyésztői oldalakat, és az ebtenyésztő honlapokat is. Kutyakiállítás is minden évben van, ott is lehet ismerkedni, beszélgetni a tenyésztőkkel, ráadásul ott láthatod a felnőtt állatokat, szülőket is, így képet kaphatsz róluk. Ha van konkrét elképzelésed (pl. hobbi célra szeretnél nyugodt kutyust), írhatsz egy e-mailt, és ezt elküldheted a neked szimpatikus tenyésztőknek. Ők pedig biztosan leírják, van-e ilyen kutyájuk, és ha igen, mennyiért, milyen feltételekkel.


Az "olcsó" itt relatív, ha ugyanis biztos akarsz lenni abban, hogy a társad 15-20 évig egészségben veled marad, és ha nem szeretnél azzal szembesülni, hogy a kutyád kiszámíthatatlan, vagy éppen ideggyenge, akkor annak meg kell adni az árát. Az Expressz tömve van olcsó kutyákkal, de azt ne felejtsd el, hogy bizonytalan helyről kutyát venni lutri.


Ha nem tudsz sok pénzt szánni rá, akkor inkább a fajtamentőket javaslom, ezzel életet is mentesz, és segítséget is kapsz ahhoz, hogy a neked megfelelő személyiségű kutya kerüljön hozzád. Abban ugyanis biztos lehetsz, hogy a megmentett kutyánál nincs hűségesebb társ a világon.

2011. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!