Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan érdemes Jack Russel...

Honnan érdemes Jack Russel Terrier kiskutyát venni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy expresszről ne vegyek kutyát. Tudtok más honlap címet mondani, ami megbízható? 20-30 e-ért szeretnék.
2011. aug. 17. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:

20-30 ezer? Hát, gyűjts még egy kicsit! A juck russel terrier nagyon pörgős kutya, és ha rossz helyről veszed, ismeretlen szülőktől, ismeretlen idegrendszerrel agresszív is lehet, az örökletes betegségekről ne is beszéljünk!

Tenyésztőtől kaphatsz küllem hibás juck russelt kb. 60ezerért.

2011. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

20-30 e.-ért sehol nem fogsz fajtatiszta, megbízható kiskutyust találni.


nézz körül fajtamentőknél.

[link] itt pl vannak.

2011. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

Szerintetek?

2011. aug. 17. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Jack Russelhez fordulnék a helyedben.
2011. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Törzskönyvezett szülőktől" Jó duma!

Amúgy, menj el, nézd meg a körülményeket, papírokat(szűrés, oltás, törzskönyv, szemle) és ha minden oké, hát akkor vidd 35-ért. Bár kizárt, hogy az utóbb említett papírok mind meglennének, és a "tenyésztők" nem mennének csődbe, ha kiváltanának a kiskutyáknak törzskönyvet(5500Ft).

Szóval azt akarom mondani, hogy ezeket inkább hanyagold, és gyűjts még egy kicsit, hidd el, tenyésztőtől ha veszel kutyát, az nem igazán lutri, ezzel ellenben a szaporítók akiknél vagy juck russel születik, vagy nem, vagy egészséges lesz, vagy nem...

2011. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. aug. 17. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:

azért nem vennék innen kutyust, mert lehet hogy egészségesnek tűnnek, meg minden megvan ami a fajtára jellemző, de a rejtett egészségügyi gondok később jönnek elő, akkor meg már hiába fogod a fejed. viheted állatorvoshoz, és valószínűleg sokkal töbet rá kell költened, mintha most gyűjtögetsz még egy picit, és egy tuti helyről veszel egy kutyust.


csak példának: én nagyszüleimtől kaptam a kutyusom, újságban hírdették. most 7 éves. 3 évesen előjött az epilepsziája, folyamatosan reggel este gyógyszereket kell beletuszkolni. ha ideges összeszűkül a légcsöve és addig hörög, amíg el nem hányja magát. lehet hogy ha a sazülőknek meglettek volna a szűréseik, és rendes helyről vesszük, akkor ezek elkerülhetőek lettek volna.


nah mindegy, szerintem gondolt át, honnan veszed, mert 15 évre veszed, és nem mindegy hogy egészséges, vagy naponta gyógyszereket adsz neki reggel-este, 3 éves korától.

2011. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!