Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van Miskolcon állatorvos?

Hol van Miskolcon állatorvos?

Figyelt kérdés
AKI OLCSÓN DE JÓL IS DOLGOZIK?? 6 HETES KUTYUSOMHOZ KELLENE ( KÖTELEZŐ OLTÁSOKHOZ)
2011. aug. 18. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A Vörösmarty 28 szám alatt van egy aki olcsó, de hogy jó-e, azt nem tudom, a népkert sarkában pedig van egy profi, de az biztos drágább. Én a népkertibe vinném.
2011. aug. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Újdiósgyőri Állategészségügyi Központ

3532 Miskolc Győri kapu 115.

Telefon/Fax: (46)788-533

Mobil: (20)43-53-633


Ők most oltásra 25% kedvezményt adnak. Érdemes alaposabban utánanézni/érdeklődni.

2011. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Vologda utca környékén is van egy állatkórház, a Petőfi tér után három megállóval kell leszállni, és ott már amúgy vannak nyilak, hogy merre kell menni.
2011. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon is érdemes körülnézni a vidéki dokiknál.

2011. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is az Újdiósgyőrit tudom ajánlani, kölyökkutyáknak kedvezményt adnak az oltásban, gyakran kapunk ajándékokat, jutalom falatot stb-t és nagyon jól csinálják a dolgukat.
2011. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!