Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhászt lehet lakásban...

Német juhászt lehet lakásban tartani?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 08:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. aug. 19. 10:19
 12/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, csak a kellő mozgást kell neki biztosítani. És agyilag is lefárasztani. A német juhászkutyák nagyon is szeretnek lustulni a gazdával, de a mozgásra a játékra a tanulásra mindig kaphatóak, ez elengedhetetlen nekik.

Nekünk két évig volt panelban a német juhászkutyánk, utána sajnos ki kellett tenni kertbe mert öcsénk született és nem tudtak volna vele foglalkozni vele én pedig fiatal. Persze rokonokhoz került, mi álltuk az etetést is és rendszeresen jártunk is ki hozzá. Én is jóval később hoztam már be utána rendszeresen vissza mikor idősebb voltam ő pedig már 7-8 éves. Mikor először vissza hoztam a kertből felvittem a lakásba sírt a kutya az örömtől, hogy újra otthon van szegény... A kertben vissza felé menet nem akart kiugrani a kocsiból. Másnap mikor tápot vittünk már akart befelé ugrani azt hitte, hogy megyünk vissza megint. Sajnáltam szegényt. Ne higgyétek, hogy a kutyának annyira rossz ott fent a lakásban ha meg van a kellő mozgás és tanítás is.

2011. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!