Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a Shih-tzu mint családi...

Milyen a Shih-tzu mint családi kutya?

Figyelt kérdés

A következőket szeretném megtudni a fajtáról:


1. Hogy viszonyul más kutyákhoz, gyerekekhez és a baromfihoz?


2. Ha jön valaki jelez?


3. Milyen méretű és súlyú?


4. Lehet kinti-benti kutya? Vagy lehet csak kinti is? Mert nekünk már volt egy Yorkin ő kinti benti volt. De mikor nem voltunk itthon akkor a teraszon volt egy kosara és abban aludt.


5. Milyen családoknak ajánlanátok?


6. Szeret sétálni és kirándulni?


A válaszokat előre is köszi!


2011. aug. 20. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egy öleb,nem családi kutya,és ha venni akarsz,akkor csak bent tartsd,mert benti kutya.

gyerekeket és baromfikat meg kutyákkal is kijön.

mérete:marmagasság 25-26 cm

súly:4,5-7,3 kgig.

Családi kutyának nem jó,mert ún. öleb és igényli a szeretgetést és becézgetést,és bent kell tartani.

2011. aug. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom. Én a családi kutyát úgy értem hogy családba lenne véve gyerekek és más kutyák mellé de persze bent lenne.
2011. aug. 20. 08:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. aug. 20. 08:33
 4/6 anonim ***** válasza:
ok,akkor ideális.
2011. aug. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekünk van shih-tzunk,ilyenkor mikor jó idő van egész nap kint van az udvaron,csak este jön be a házba meg ha rossz idő van.Jól kijön a többi kutyával,macskákkal.Az egyik kiskacsánkat megölte,de meg kell rá tanítani,hogy ne bántsa.Meg kell szidni érte.Amúgy szerintem kissé butácska,de már felnőtt korában került hozzánk,az előző gazdája szerintem nem nagyon foglalkozott vele.
2011. aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem az egyik legjobb választás. Iszonyatosan hálás, jól tanítható, bár néha csibész. Én az "Állj" szóval csillapítom le, ha túlpörög. Pl.a postás közeledtével be van indulva, jelez rendesen, pedig egyébként borzasztóan barátságos és nyugodt. Állandóan "puszikat" osztogat. A gyerekekkel is jól kijön, legalábbis az én tapasztalatom ez. Nyáron tényleg nagyon szeret kinn lenn az udvaron. Autóban utazni is imád, kiskorától kezdve.
2012. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!