Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható őrző védő eb?

Megbízható őrző védő eb?

Figyelt kérdés

Sokat hallotta,hogy német juhász,rottweiler,doberman megharapta a gazdáját.

Terület örző kutyák közül komondorben és orosz fekete-terrierben gondolkodunk.

Ők megbízható terület örzők?

nem harapják meg a gazdájukat.

5 évs fiú

vagyok,több kutyám volt már.

volt puli,kuvasz,csaucsau,tacskó.

ezek közül legnagyobb a kuvasz volt őt is eladtuk 10 hónaposan,különböző okok miatt.

szerintetek tudnék ilyen nagy kutyákkal később bánni?

vagy nekem kisebb fajta kutyák valók.

Mert azért egy orosz fekete terrier és egy komondor bőven 60-65 kg felett vannak.


2011. aug. 21. 17:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerinted arról a kutya tehet hogy ti sz@r helyről vettétek és beteg volt? Azért mert beteg nem kelett volna megválni a kutyától! Szánalmas hogy milyen emberek vannak! Ez olyan mit ha te beteg lenél és nem kelettél volna a szüleidnek!
2011. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

71%-os vagyok. Két OFT-t ismerek, mind a kettő kan. Az egyik 67 a másik 69cm marmagasságú, a súlyuk 44 és 46kg. A gazdáktól tudom ezt.

Teljesen reálisnak is tartom, mert kb. ennyivel tűnnek kisebbnek a komondoromhoz képest.

2011. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sőt, ismertem egy harmadikat is, a Kapitánypusztai kutyaiskolába jártak vele. Az is kisebb volt, mint az 1 éves komondorom, aki akkor volt 80cm és 50kg. Viszont már nem emléxem hogy kan vagy szuka volt.
2011. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

az volt a baj a kuvasszal,hogy nem volt sok idő rászánva,mert én még kicsi voltam 5 éves,apámék meg építkeztek pont és napi 30 perc jutott rá,ezért inkább eladtuk,meg amúgy is volt valami baja.

nem tudom án úgy tudtam OFT nagyobb 50 kgnál.

2011. aug. 22. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!