Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten ivartalaíntási akció?

Budapesten ivartalaíntási akció?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy Zöldzebra ivartalanítási akciójának keretei között ivartalanítva lesz kutyusom, de kiderült, hogy maglódra kellene menni, oda viszont nem tudunk. Most nagy nehezen összekapartam 8000 Ft-ot erre, de maglód kizárva. Budapesten nem találtam ivartalanítási akciót, sőtt olyan állatorvost sem (állatorvosi rendelőt), ahol kb ilyen áron van ivartalanítás. Legkisebb ár is 15 ezer, az nekem most nagyon sok lenne (nem tudok még 7 ezret összegyűjteni). Illetve tudnék, de kifutok az időből, és még tüzelés előtt ivartalanítattni kellene a kutyust. :-(


Valaki nem tud ivartalanítási akcióról Budapesten? Vagy 8000 Ft-os ivartalanítást Budapesti rendelőben? :-(


2011. aug. 22. 02:56
1 2
 1/11 anonim válasza:

Hát ahogy látom, Pesten tényleg tavasszal volt utoljára.

mMx írj a Zöldzebrának egy emailt, hátha tudnak segíteni, vagy netán hozzávetőlegesen meg tudják mondani, hogy meddig kell várnod, és óvnod addig a kankutyáktól a sajátod.. :(

Mindenesetre köszi a kérdést, mert nekünk meg szerencsére megoldható a maglódi, csak amikor utoljára néztem az oldalt, nem volt akció. :)

2011. aug. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nincs mit. :D


Én is köszi a választ. Szerintem ezt már nem fogom tudni megoldani most. :-((( Nagyon drága az ivartalanítás mindenhol. Mondom, legolcsóbb 15ezer. (ami nekem drága, de azért lássuk be, egy ilyen műtétnél elég reális, korrekt ár).

2011. aug. 22. 06:50
 3/11 anonim ***** válasza:
2011. aug. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, nekem azért ez az ingyenes dolog, több, mint gyanús. Minden műtétnek van egy bizonyos önköltségi ára, és nem tudom elhinni, hogy ezt bárki átvállalja.

És azért, mert ingyenes, én még nem adnám egy vadidegen kezei alá a kutyámat.

2011. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én meg sem tudom nyitni, nem vagyok regisztrálva face-re, de azért köszi a linket...

Esetleg másképp nem tudod átadni az infot (face-es linkelő), mert azért érdekelne a dolog.


Inkább most műttetném meg, mint hogy megvárjam, míg lesz egy szép kis gennyes méhgyulladás, vagy daganatos megbetegedés. Egyébként is elkezdett dominálni a kutyám (más szuka kutyákkal), amit még most csírájában el szeretnék fojtani, aminek az első lépése az ivartalanítás.


Előre is köszi, ha küldesz használható linket! :-)

2011. aug. 24. 23:02
 6/11 anonim ***** válasza:

INGYENES IVARTALANÍTÁSI AKCIÓ!! RADIKÁLIS ANGYALOK!!



"Ildikó Révai: GYEREKEK, MOST KAPTAM 1 KIHAGYHATATLAN AJÁNLATOT!!!!1 Svájci állatorvos, jövő hónapban ideutazna hozzánk, és itt menhelyről menhelyre mennék vele, és ott ivartalanítaná az összes kutyust!!! Amelyik menhely és gyepi valamint magánszemély, aki részt szeretne ebben venni, az jelezze!! Az ivartalanítás TELJESEN INGYEN LESZ, MINDEN KUTYUS SZÁMÁRA!!!"



Kérek címeket és elérhetőségeket!! és beszéljetek menhelyekkel is a közeletekben, mert az a legcélszerűbb ha 1 helyen minél több kutyust tud ivartalanítani a doki!!""



Bárkinek a kutyusát ivartalanítja a doki, csak az lenne a legjobb ha nem kéne egyenként kimenni kutyusokhoz, a végén megyékre/városokra leosztvaki fogom írni a menhelyeket, ahova megyünk, és így mindenki kiválaszthatja a neki legközelebbit, és oda hozza el a kis kedvencét..."



SZÓVAL RADIKÁLIS ANGYALOK!!VÁRJUK IDE A JEGYZET ALÁ A JELENTKEZÉSEKET, CÍM (címhez elég a település neve+a megye), NÉV, KUTYA, KUTYA FAJTÁJA, KORA, EGYÉB ADATAI.. ! ELÉRHETŐSÉG. (elérhetőség, menhelyeknél, ideiglenes befogadóknál.. csoportos jelentkezés estében legalébb egy főnél kellene csak, személyenként nem kell). STB. STB.



KÉRJÜK A SEGÍTSÉGETEKET, HOGY MINÉL HATÉKONYABB LEGYEN AZ AKCIÓ!! FOGJATOK ÖSSZE, CSOPORTOKBAN/ TELEPÜLÉS, EGYEZTESSETEK EGYMÁSKÖZT MAGÁNSZEMÉLYEK!! IDEIGLENES BEFOGADÓK!! MENHELYEK!!



JELENTKEZZETEK!! SZÓLJATOK AZ ISMERÖSÖTEITEKNEK IS! GYERÜNK RADIKÁLIS ANGYALOK!! JELNTKEZÉS ITT A JEGYZET ALATT!!!



ui: ez a jegyzet osztható



ui: IGEN BIZTOS, HOGY TELJESEN IGYENES!!!



ui: IGEN, BIZTOS, HOGY MOST CSAK KUTYOKNAK, HA ÜGYESEK VAGYUNK REMÉLJÜK A KÖVETKEZŐ LEHETŐSÉGNÉL MÁR CICÁKNAK IS TUDUNK SEGÍTENI.. MOST ENNEK ÖRÜLJÜNK...(nem várnak hálát, de morgást sem érdemelnek azért mert adnak vmit)... EGY CSEPP A TENGERBEN UGYAn, DE SOK CSEPPBŐL ÁLL ÖSSZE A TENGER.. ÉS A PÉLDA KÖVETHETŐ, KÖVEENDŐ..



ui: ILDIKÓ Révaival egyeztetve a jelentkezéseket a RADIKÁLIS ÁLLATVÉDELEM (azaz mi gyűjtjük)



ui: a későbbi féreértések elkerülése végett: A jelentkezés még nem garancia az akcióban történő részvételre, ugyanis a jeletkezésektől, azok mennyiségétől/települések stb. átekintése után a végleges döntés, értelemszerűen a felajánlást tevő orvosnál van.



ui: menhelyek, ideilenes befogadók, csoprtok jelentkezése estén kérjük a fentieken kívül megadni az iívartalanitásra szánt kutyák pontos létszámát, korát fajtáját stb./kutya is értelem szerűen.



ui: CÍMEKET, JELENTKEZÉSEKET VÁRUNK IDE!!!OLVASSÁTOK FENTEBB A RÉSZLETEKET!


ezt láthatod,ha megnyitod a linket :)

2011. aug. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fú, köszönöm szépen. :-) Akkor gondolom ez aktuális, bár dátumot sehol nem látok. És facebook-on kívül van lehetőség jelentkezni máshogy? :-/
2011. aug. 27. 00:25
 8/11 anonim ***** válasza:
én bónusz brigád/kuponvilág/mindenkupon valamelyikén láttam, hogy volt ivartalanítási kupon is fél áron, nézegesd közbe azokat is! :)
2011. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2011. augusztus 17., 18:29

ekkor írták ki azt asok mindent szerintem

2011. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nos, az ivartalanítási akció amit belinkeltem ott tart, hogy sehol se tart, mert a sok idióta meghiúsította.

Merthogy egy "idegen" orvos nem praktizálhat bárhol, ma Mo-n minden dokinak megvan a körzete, azon kívül nem műthet, mert megbüntetik.


Így az a szerencsétlen doki nem végezheti el a műtéteket. Most próbálják rávenni az állatdokikat, hogy segítsenek, de nem igazán akarnak, mert ez nekik így nagy pénzkiesés.

2011. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!