Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten ivartalaíntási akció?

Budapesten ivartalaíntási akció?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy Zöldzebra ivartalanítási akciójának keretei között ivartalanítva lesz kutyusom, de kiderült, hogy maglódra kellene menni, oda viszont nem tudunk. Most nagy nehezen összekapartam 8000 Ft-ot erre, de maglód kizárva. Budapesten nem találtam ivartalanítási akciót, sőtt olyan állatorvost sem (állatorvosi rendelőt), ahol kb ilyen áron van ivartalanítás. Legkisebb ár is 15 ezer, az nekem most nagyon sok lenne (nem tudok még 7 ezret összegyűjteni). Illetve tudnék, de kifutok az időből, és még tüzelés előtt ivartalanítattni kellene a kutyust. :-(


Valaki nem tud ivartalanítási akcióról Budapesten? Vagy 8000 Ft-os ivartalanítást Budapesti rendelőben? :-(


2011. aug. 22. 02:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hát nem csodálom, hogy ezek után nem akarnak jönni. ...


Köszönöm a válaszokat és a segítséget! :-)

2011. aug. 30. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!