Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS Lehet valami baja tőle?

SOS Lehet valami baja tőle?

Figyelt kérdés
Miközben kertézkedtem kiszedtem a kövirózsákat és beletettem egy tél vízbe. Egy kicsit zöldes árnyalatú lett tőle a víz. Mire észbekaptam a 11 hetes kiskutya ivott a vízből de rászóltam. Nagyo9n csekély menyiséget ivott. De lehet valami baja tőle? Az eset kb. 20 perce történt.
2011. aug. 22. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy az nem árt, ha megnézi egy állatorvos, mert ő biztosan többet tud mondani. De ha nem hány vagy a pocija sem megy, akkor valószínűleg nem hiszem, hogy baja lesz tőle! De azért a saját megnyugtatásodra keress fel egy állatorvost, vagy legalább telefonon! konzultálj vele és akkor te is nyugodtabb leszel.
2011. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fájlalja a hasát és nincs is hasmenése. most alszik! A választ közi! És oké hívom a dokit!
2011. aug. 22. 12:08
 3/4 A kérdező kommentje:
felhívtam a dokit. Azt mondta hogy a kövirózsa mérgező a számukra de a víztől amibe volt nem lesz semmi baja! Hála istennek!
2011. aug. 22. 12:15
 4/4 A kérdező kommentje:
2011. aug. 22. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!