Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell az amstaff-al...

Miért kell az amstaff-al keménykedni? Minden második embernek ilyen kutyája van. Ráfogják ilyen pitbull olyan pitbull.

Figyelt kérdés
Csak azért vesznek ilyet, hogy keménykedjenek velük a városba..Mi értelme van?
2011. aug. 22. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ahol én lakoma a Puli keverékre és a Shar-peire is azt mondják hogy pit-bull. Nálunk a dakoták csinálják ezt!
2011. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ma reggel sétálni vittem közép-ázsiai juhászomat, amstaff-os srác odaszól, hogy vigyem arrébb, mert ha az ő kutyája nekimegy az enyémnek, nem sok marad belőle..direkt nem mentem arrébb, mikor szándékosan hozta felém, erre az én kutyám nekirohant, (szájkosár, póráz volt rajtam, harapás nem volt, csak erőfitogtatás) a staffi fülét farkát behúzva remegett..akkor miről beszélnek? Remélem nem minden staffi gazda ilyen.. :)
2011. aug. 22. 13:28
 3/14 A kérdező kommentje:
rajta* és igen itt is a legtöbb cigány..
2011. aug. 22. 13:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is staffi van, meg pulik. Az enyém kifejezetten barátságos. A shar peire, meg minden ilyesmi ebre pitbullt mondanak. rotira is hallottam már ilyet. Az enyém nem pitbull, st egy kis szelid bárány
2011. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek! Van nem egy ilyen ember a környékünkön...úgy állnak hozzá hogy nekik nagy kutyájuk van ezért póráz nélkül is vihetik, hiszen ha más kutya esetleg odamenne hozzá simán széttépné... Szerintem nagyon szép kutyák és ha megfelelően nevelik őket akkor nincs velük gond, de ha egy ilyen felelőtlen "keménykedő" gazda kezébe kerülnek akkor nagyon agresszívvá tudnak válni :// Én már láttam 13-14 éves gyerekeket is ilyen kutyával és azzal szórakoztak, hogy egymásra uszítgatták, mert az olyan jó "buli". Hát egyesek itt tartanak... De szerencse, hogy vannak még olyanok akik komolyan veszik a kutyatartást!
2011. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Velem is volt olyan hogy sétáltunk egy réten ami mindenkié, és jött a srác, hogy mit képzelek én, húzzak már onnan. Én meg nem foglalkoztam vele, erre legközelebb az amstaffjával jött hogy majd rámengedi.

Megjegyzem:

- én vékony nő vagyok, kutyáim alig 12 kg-osak

- a "vérengző vadállat" édes kis nyüsszentéseket hallatva közeledett felénk, persze erre gyorsan arébbment a gazdája, hogy nem elég kemény a kutya

- érdekes az övénél nagyobb kutyákat sétáltatóval nem kötözködött.

De az a tapasztalatom, hogy az ilyenekkel minden keményebb kutyát tartó ember bepróbálkozik. Ha nem tetszik nekik hogy kutyát sétáltatok akkor megfenyegetnek hogy rámengedik a rotit, kaut, német juhászt. Érdekes akinek kisebb kutyája van az még sosem szólt...

2011. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azrét, mert annak a kutyának ilyen bunkó paraszt volt a gazdája, még nem kell leírni meg "divatkutyának" nevezni az amstaffot. Én az egyik ismerősömnél láttam ilyen kutyát, és egyből beleszerettem, annyira barátságos, értelmes és határozott jellemű kutya volt :) igazi egyéniség!

(Mellesleg 19 éves lány vagyok, szóval elhihetitek, nem azért tetszenek az amstaffok, mert keménynek nézhetek ki tőlük :D)

2011. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Mi az, hogy csak azért vesznek ilyet? Kik? Pontosítanál? Nekem is van és egyáltalán nem keménykedés miatt sétálok vele. Ugyanígy beszólnak az ölebgazdák is, hogy ne vigyem oda a kutyámat mert az övé rátámad az idegenekre.
2011. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek. De rengeteg ilyen van. 20.-án is a tömegbe az emberekre uszítgatták..
2011. aug. 22. 14:03
 10/14 anonim ***** válasza:

szia!


Én is sétáltattam a mudi kanomat a múltkor lakótelepen, (nem ott lakok, kertesben), és erre odajön közel egy hapsi egy pitbullal/amstaffal, hogy vigyázzak a kutyámra, mert az övé szétszedné!

Azt hiszem, egy ideig nem megyek arra... Ilyen hülyét...

2011. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!