Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell az amstaff-al...

Miért kell az amstaff-al keménykedni? Minden második embernek ilyen kutyája van. Ráfogják ilyen pitbull olyan pitbull.

Figyelt kérdés
Csak azért vesznek ilyet, hogy keménykedjenek velük a városba..Mi értelme van?
2011. aug. 22. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

érdekes, én itt a környékünkön alig-alig látok bull-típusú terriert...

a keménykedéshez nem tudok mit hozzászólni, minden fajta kutyákhoz tartoznak idióta tulajdonosok, de a minden második embernek ilyen van tételt cáfolni tudom :) itt felénk alig látni. pedig nagyváros ez is.

2011. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Tyler913 ***** válasza:
62%
Nagyon szomoru latni,hogy mennyire konnyen hozzaferheto,divatkutya lett az amstaff/pitbull.En 7 evet vartam az enyemre,mindent elolvastam,amihez hozzafertem,gyujtottem a penzt,hogy a legjobb kolykot vehessem meg tenyesztotol,stb.Es sz.r latni,hogy minden kis hulyegyerek amstaffal villog,rengeteg az ideggyenge,szaporitott peldany,es nagyon sok kerul hozza nem erto emberek kezebe.En tuti engedelyhez kotnem a tartasat,mondom ezt megegyszer ugy,hogy nekem is amstaffom van.
2011. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 18 éves vagyok és nekem is staffordom van de teljesen barátságos, mert sokat viszem emberek és kutyák közé. Az engelyről annyit, hogy én minden fajta tartását engedélyhez kötném és akkor talán megszünnének a balesetek a felelőtlen gazdák miatt akik szögesdrótkerítés helyett vesznek kutyát.
2011. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 bayern26 ***** válasza:
Hogy meg minden 2.embernek amstafja van..sztem mindenkinek nemez juhasza van vagy labradorja
2017. febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!