Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit kérjek a kutyasétáltat...

Mennyit kérjek a kutyasétáltatásért?

Figyelt kérdés
1 óráért mennyit kérjek?mennyi a tisztességes ár?szeretnék gyűjteni egy kis pénz a suli előtt :) volt aki csinált már ilyet? lécci csak normális válaszokat
2011. aug. 22. 19:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
1200/h atyaég:DD
2011. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

a pofám leszakadna ha képes lennék elkérni egy óra sétáltatásért 1200-ftot...:D

szerintem 400/h az jó ár, ha egyáltalán találsz rá vevőt:D

2011. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ezer emberből egy (vagy még annyi se) bízná egy idegenre a kutyáját.

És azért Te is gondold át a dolgot, idegen kutyát sétáltatni marha nagy felelősség.

Ja, és szerintem a kutyák nagy része nem is menne el idegennel csak úgy.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak, max 400 forint/óra.

2011. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én egy 1000-est kértem érte per nap. Amibe egy kis nevelés is beletartozott, de leginkább az egy órás séta, heti 3-4 szer.
2011. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Neltarion90 ***** válasza:
Nem tudom ti hol éltek 300-400 forinttal... Aki felelős kutyatartó, és olyan életszakaszban van, hogy szeretné de nincs elég ideje kutyájára igenis fel fog fogadni egy embert aki lemozgatja az állatot, mivel kulcs a boldogságához. 1000 forint nem sok szerintem óránként, más dolog, hogy egy gyerekre én sem bíznám a 35 kilós kutyámat. De a 300 forint amit írtok nevetséges... Nekem bármennyit megérne ha ilyen helyzetben lennék és szükségem lenne segítségre! 1000 forint reális. Bármikor kifizetném érte ha jól lefárasztja.
2016. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ja, gondolom sok adót is letesz az ezres órabérből, meg nyugtát is ad, nem? hagjyuk már. építőipari munkás 500 forintért pakol téglát, meg kockáztatja az életét a magasban, diplomás ember meg nettó jó ha kap egy ezrest.


majd egy gyereknek azért mert sétál egy kutyával a napon, és feketén szedi be a pénzt, adok egy ezrest, nem? ne szórakozzunk.

2016. márc. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Egylány*.* válasza:
Én is épp most szeretnék belekezdeni ebbe. Nem fűzök nagy reményeket hozzá, de ezt legalább szívesen csinálnám. És inkább fizessen a gazdi a sétákért pénzt, mint ne is mozogjon az állat.
2018. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!