Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki utálja ezeket a szokásokat...

Ki utálja ezeket a szokásokat Kínában és Koreában?

Figyelt kérdés

[link]

Nézd meg és már is megváltozik a véleményed róluk! (koreáról)


Még a mondást is megcáfolták:

"Kutyából nem lesz szalonna"


2011. aug. 23. 08:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

" Én bírom az ázsiaiakat, mert becsületesebbek mint a nyugatiak!


A nyugatiak aljasok...


A legjoibb kocsikat is ázsiában gyártják...



"A kutyáknak, meg mindegy, hogy megeszik őket keleten, vagy nyugaton baxxa el őket egy fekete bmw aztán hagyja ott az út szélén...."


nem az a baj, hogy megeszik a kutyákat, hanem kínozzák.

ez a nem mindegy.

2011. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A Hüly\ B@rom Szop@ékokat Késsel vágnám le a bőrt, és széjjel nyúznám
2011. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

egy éttermet fogok nyitni. Csak ez a termék lesz megtalálható benne:

"Finom koreai comb ne edd meg csak vedd meg olcsón és dobd ki, hogy minél többet nyúzhassak meg"

Jó ki étterem lesz. Kedves kérdező, te ingyen kapsz ott mindent :)

2011. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én utálom őket, rájuk nézzek azt már hányingerem van, (sárga bőr, a szemüket nem lehet láttni:) De még az állatokat is megkinzák!!!


Siropiju

xD Majd oda mek!:D

2011. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Siropiju

Kösz xD

2011. aug. 23. 09:31
 16/21 anonim ***** válasza:

Aki már volt vágóhídon vagy esetleg disznóvágáson, az tudja hogy mi magyarok is ugyanezt tesszük, csak más állatokkal. Szóval elítélni őket emiatt nem szabad, más kultúra, más szokások.

Én voltam Vietnámban, láttam egészben sült kutyát.

A lovat is milyen sokan szeretik, mégis van lókolbász.

2011. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
ÉRTSÉTEK MÁR MEG!!! a baj az, hogy kínozzák őket, nem az, hogy megeszik!!
2011. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

persze kínozzák őket.. lehet szidni hogy azért tartják így őket hogy utána megegyék..

de hány más ember is kínozza a kutyáját vagy más állatát.. és nem csak a kínaiak, hanem a magyarok is.. meg az amerikaiak meg még sorolhatnám.

az hogy megeszik őket, persze a mi szemszögünkből elítélendő, mert mi házi kedvencnek tartjuk őket, esetleg még dolgozunk a kutyákkal. viszont a disznót, csirkét, tehenet megesszük.. Indiában rosszul lennének ha megtudnék hogy van ahol eszik a tehenet..

minden csak nézőpont kérdése.

2011. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A kutyákat Magyarországon is ugyan úgy kínozzák.
2011. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Más kultúra és kész, miben más egy disznót levágni és megenni? Az is tud ugyanolyan kedves, hűséges, okos lenni, mint egy kutya, ezen még sincs senki felháborodva. Attól még, hogy feltettek egy sokkoló videót még nem azt jelenti, hogy mindenhol megkínozzák a kutyákat, vagy hogy minden ázsiai kutyákat kínoz vagy eszik. Az indiaiak meg a tehenet tartják szent állatnak, soha nem ennének marhahúst, nagy becsületben vannak tartva a tehenek, mi meg minden gond nélkül megesszük, ezek szerint mi barbár, gonosz nép vagyunk?

Az állatkísérletek sokkal brutálisabbak, ha már itt tartunk, gondolom használsz kozmetikumokat és gyógyszereket. Addig képmutatásnak tartom ilyen kérdések kiírását meg a felháborodást, amíg közvetve is, de az állatkínzást támogatod ilyen termékek megvásárlásával vagy a többi állat húsát megeszed. Ezzel nem azt mondom, hogy én nem, de legalább nem háborodom fel, hogy máshol másként élnek és gondolkodnak az emberek és nem ítélek el egy hatásvadász videó miatt egy egész népcsoportot.

2011. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!