Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 hónaposan fürdetni?

1 hónaposan fürdetni?

Figyelt kérdés
1 hónapos lett a kiskutyám, meg lehet fürdetni? Nem lesz baja (süt a nap és meleg van)? Hideg vagy meleg vízzel?
2011. aug. 23. 11:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
kiskutyáknak való kaját? na eröl beszélek ilyennek minek születik kiskutyája bár ugy is megfog halni kis szerencsétlen mert hülye házhoz született nem tehet rola
2011. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Na most telt be a pohár. Mit képzelsz magadról? Hülye házhoz született? Én tehetek róla, hogy meghalt az anyja? Szép...
2011. aug. 23. 11:52
 13/21 anonim ***** válasza:
a kölyök táp 2 hós kortól van..állatorvos tud segíteni hogy milyen tápszert adjatok neki :) remélem segítettem :D
2011. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon de nagyon hálás vagyok!!
2011. aug. 23. 11:56
 15/21 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: köszi :)
2011. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ezért nem kellene szaporítani, valószínű az anya sem pusztult volna el, ha nem elletitek, folyamatos állatorvosi ellenőrzés alatt áll.

A kan kutyáknak fogalmuk sincs arról, hogy a kölyöknek ő az apja, szóval a kölyök sem tudja a kanról, hogy az apja. Hány éves vagy? 10? Ha ennyi eszed van minek kell kölyköket gyártani?

Ne engedd, hogy a kan durván játsszon vele, ne hagyd őket egyedül, mert akaratlanul is kárt tehet a kicsiben. A kölyöknek adjatok kecsketejet bébiétellel keverve, de már elkezdhetitek a tápra szoktatását, vegyetek prémium minőségű száraztápot(vagyis ne Pedigree-t, Friskiest és a többi vackot), ezt áztassátok be vízbe, vagy kecsketejbe, amíg teljesen meg nem puhul. Tehéntejet tilos adni a kutyának!

Ha nagyon koszos lett megfürdetheted kutyáknak való samponnal, arra figyelj, hogy a szemébe, fülébe ne kerüljön víz vagy sampon.

2011. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy hülye házhoz hanem felelőtlen gazdához. Őszinte részvétem amúgy nem tehetsz róla, hogy meghalt a mama. Csak nem értem, hh nem lehet tudni azt, hogy egy 4 hetes kiskutya akinek még baba fogai vannak az kölyökkutyának való étket kap amikor annak tápszer való. Cumiztasd!!!
2011. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Értem értem én, hogy nem való neki kölyök kaja csak emberi tápszer kell neki? És emberi cumisüvegből kell?
2011. aug. 23. 12:42
 19/21 anonim ***** válasza:
kutyatápszer .
2011. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem kell már cumiztatni, egy 4 hetes kölyök tudja már tálkából is inni a tápszert. Kölyöktáp meg mehet neki beáztatva.
2011. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!