Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lehet ez? A kutyám...

Miért lehet ez? A kutyám tegnap meg volt őrülve az új tápjáért ma meg már csak a régit eszi meg.

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 08:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tegnap elsőre megette magában, ma meg még úgy sem eszi meg ha összekeverem a régivel. A régit megeszi a kezemből de az újat csak szagolgatja.
2011. aug. 24. 08:37
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Lehet hogy sokat evett belőle nem?
2011. aug. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk is hasonló volt a helyzet, csak ő az újat egyáltalán nem ette meg első nap sem.Mivel nagyon drága táp volt ezért nem akartunk másikat venni, letettük elé, mondván ha éhes megeszi.Rossz volt nézni, hogy éhes és kéri a kaját, de csak egy napot kellett kibírnia.Másnap már vígan tolta befelé.Mondjuk éhezni nem hagytam volna azt azért hozzá kell tennem:)
2011. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lehet hogy sokat evett belőle, de akkor a régit sem enné, nem?

2011. aug. 24. 09:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd rá,hogy válogasson.Ne legyen előtte egész nap kaja,semmi jutifali,nass.

15 percre leteszed elé.Nem eszi,elveszed előle,így járt,éhes marad.Következő etetésre megint 15 percre elé a táp,ha nem eszi,elveszed előle stb.

Milyen tápról van egyébként szó?

2011. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Régi tápja: Pedigree

Új tápja: Butcher's [link]

Úgy etetem ahogy írtad, de a régit kiválogatja :D

2011. aug. 24. 09:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Van,hogy a kutyák is válogatnak és nem hajlandóak két napig ugyanazt enni.Nekem volt egy keverék kutyusom akivel szintén ez volt a probléma,és elkezdtem kísérletezni!Rántott levest raktam a táphoz,vagy áztatott kenyeret,esetleg tejet és így megette!Meg néha nem árt egy kis farhát,vagy fej,bőr a táp mellé.Persze csakis főzve!
2011. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
az enyém is pont így van vele. megvettem neki a royal canint, de nem volt hajlandó megenni, neki a pedigree kell csak..de ha nem akarja enni, akkor leöntjük neki húsnak a levével vagy egy kis húslevessel és akkor már megeszi. meg ha nincs más választása, akkor is. de azóta már visszatértünk a pedigreere, mondjuk tudom, hogy annak a tápértéke egyenlő a kakival, de hát. most egyedül az vigasztal, hogy az olcsó a royal caninhoz képest.
2011. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Adjál neki rendes kaját, pörköltmaradék, húslevesmaradék, rizseshús. :)
2011. aug. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A pedigree a kutyáknál valami olyasmi mint nálunk a gyors éttermi kaja. Ha állandóan azt eszünk utána már nekünk sem lesz igazán normális kaját ennünk. És ahogy mondták ne hagyd hogy válogasson! Azt egye amit te adsz neki. Meg meg lehet próbálni azt is hogy az új kajáját összekevered valamivel. Milyen korú kutyáról van szó?
2011. aug. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!