Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan bizonyítsam be, hogy a...

Hogyan bizonyítsam be, hogy a kutyáknak fáj a nemi kontaktus?

Figyelt kérdés
Apa és a nővére pároztatni akarják a kutyámat mert az ő elvük szerint a kutya nem maradhat ki ilyen jó dolgokból.. Én mondtam nekik hogy nem engedem, hogy szaporítsanak és egyébként is fáj nekik. Erre jött a válasz, hogy hát akkor meg miért csinálják... Nem fogták fel,hogy ők nem olyanok mint mi. Ők ösztönlények. Ekkor kezdtek el ordibálni és jött a "fantasztikus" megoldás, hogy bizonyítsam be. Mondtam nekik hogy én nem vagyok tudós, de nem egy helyen olvastam már és azért a tudósok csak jobban értenek hozzá mint a falusi emberek. Szóval most cikkeket keresek és szeretném megmenteni a kutyámat a pároztatástól. 16/L
2011. aug. 24. 15:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, nagyon sokat segítettél! :)
2011. aug. 24. 15:40
 12/16 anonim ***** válasza:
Talán azzal, hogy ez a Te kutyád, had döntsed el már Te, hogy mit csinálj, illetve csináltass a kutyáddal. Ugyan mivel lehetne meggyőzni valakit, aki nem hiszi el, hogy az állatok többsége nem élvezetből párosodik? Talán olvastasd el vele az itt kapott válaszokat.
2011. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A neten van egy e-book ami az ember szexuális evoluciójáról szól, és aminek az előszavát (vagy csak a magyar fordítás előszavát) Csányi Vilmos írta - abban le van írva a kutyák "szaxualitása" is, és taglalja h a kutyák nem élvezetből szexelnek és h az ösztönök meg stb.

Illetve vannak olyan kutatások, amelyek kimutaták, h a delfineken és a bonobono csimpánzokon kívül az állatok nem élvezik a szexet, szervezetükben nemi aktus során nem termelődik endorfin, így a szexnek nincsen élvezeti értéke számukra. Valamint az állatvilágban nem is célszerű dolog, mivel elvonná minden másról a figyelmet. Ezen kívül pontosan ezért van az h a kutyák csak akkor fogadják a kant amikor éppen a termékeny pár napban vannak - semmikor máskor nem.

2011. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tessék - rosszul emlékeztem, nem az előszavában, de az első fejezetekben benne van.

[link]

2011. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Konkrétan ezt a fejezetet ajánlom édesapádnak és a nővérednek:

[link]

2011. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Okos lány vagy, hogy nem akarsz így kölyköket! Becsületedre válik, hogy 16 évesen nem a cukimuki kiskutyákra vágysz, hanem felelősen gondolkodsz!

Gondolom nincs pénzed ivartalaníttatásra? Mert az lenne a megoldás, csak valószínűleg Apád nem fog adni rá... :(


Hát ha tényleg a Te kutyád, akkor mondd meg, hogy a Te kutyáddal Te rendelkezel, és nincs kölyök, punktum. De amúgy nehéz a helyzet... Gondolom azt remélik, hogy majd csomó pénz bejön a kölykök eladásából, de ez valószínűtlen. Komoly tenyésztő ismerősöm is most épp hagyott fel a próbálkozással, egyszerűen senki nem vesz ilyen válságos időszakban drága kiskutyát.

2011. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!