Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor hogy? (túl rövid...

Most akkor hogy? (túl rövid kérdés)

Figyelt kérdés
Elütöttek egy kutyát tőlünk nem messze, (Budapest) szeretném, ha elvinnék, de nem tudom, kit hívjak. Az Illatos út honlapján azt írják, hogy az önkormányzattól kell telefonszámot írni, viszont alatta szerepel egy táblázat, ahol fel vannak tüntetve telefonszámok is, hogy melyik szervezet szállítja kerületenként a tetemeket. Akkor most hívjam őket, vagy az önkormányzatot? Nem értem. Esetleg valakinek tapasztalata az ügyben?
2011. aug. 24. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
azt a számot hívd amit megadtak. ha nem tudsz elérni senkit,vagy nem értik meg a panaszod akkor marad az önkormányzat.
2011. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát szerintem ne az önkormányzatos teló számokat hívd mert onnan gyepmesteri telepre vinnék ami undorító és borzalmas. inább mird be gugliba noé állatotthon és az ottani telószámot hivd. ők akárhova kimennek egy beteg kutyusért.
2011. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Második, ennek a kutyának már édes mindegy hova megy, nem él.

Köszönöm, holnap felhívom őket. Szép napot!

2011. aug. 24. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!