Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma kaptam egy kiskutyát, ha...

Ma kaptam egy kiskutyát, ha magára hagyom egyfolytában nyüszít, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy sajnálom szegényt. De hát az egész éjszakát nem tölthetem vele.... Mi a jobb ilyenkor, ha ránézegetek, vagy hagyjam? Nem fog sokkot kapni? :)
2011. aug. 24. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

ha időnként ránézel éjszaka, azzal csak rontasz a helyzeten, aztán annál jobban fog nyüszíteni, hogy hátha kijössz. :)

Készülj fel arra, hogy lesz egy húzós heted, de aztán megszokja. Nem fog sokkot kapni :)

2011. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tegyél be neki (a helyére) egy rongyot, amin a Te "illatod" van, így arra ráfeküdhet, olyan, mintha ott lennél. Gondolom olyan cucc nincs, amin az alom "szaga" van... Mi hoztunk olyat is, így semmi gondja nem volt.

Illetve tegyél neki játékokat, vizet.


Arra azért figyelj, hogy a szomszédok életét ne keserítse meg (tekintve hogy nyitva vannak az ablakok, másokat zavarhat a nyüszítés ... mindamellett, hogy imádom a kutyákat).

2011. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy hatalmas plüss medvét tettem be neki, azzal aludt hozzábújt azt hitte az anyja..:)
2011. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sokkot biztos nem fog kapni. Valahol olvastam hogy egy vekker orat kell a kosaraba tenni mert az emlekeztet a szivdobbanasra es ez miatt azt hiszi nincs egyedül.. En meg nem probaltam de nem hangzik hülyesegnek..
2011. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! :)
2011. aug. 24. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd, majd abbahagyja. Ilyenkor nem tud mást csinálni, ha nem mész be sírásra, elalszik. Így hamar megtanulja, hogy a "magány" alvást jelent:)
2011. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!